Amber Heard pateikė dar daugiau įrodymų, kad Johnny Deppas prieš ją smurtavo

Ant „People“ viršelio – Amber Heard nuotrauka, daryta 2015-ųjų gruodį / „Scanpix“ nuotr. ir „People“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-02 13:19
Aktorė Amber Heard (30 m.) pateikė naujų įrodymų, kad Johnny Deppas (52 m.) prieš ją smurtavo ne vieną kartą – ji žurnalui „People“ davė dar kelias nuotraukas, kuriose aiškiai matyti sužalotas jos veidas po konfliktų su vyru. Maža to, į internetą dar nutekėjo jos susirašinėjimas SMS žinutėmis su asistentu, kurios rodo, kad Johnny Deppas prieš ją smurtavo dar prieš jų vestuves.

Daugiau nuotraukų, kurias Amber Heard pateikė „People“, galite pažiūrėti ČIA.

Gegužės 23 dieną skyrybų paprašiusi Amber Heard tvirtina, kad Johnny Deppas per metus ir tris mėnesius trukusią santuoką smurtavo prieš ją, ir gavo teismo uždraudimą jam artintis prie jos.

Aktorė teigia, kad dvi dienos prieš tai, kai ji padavė teismui skyrybų prašymą, vyras per jų ginčą sviedė jai į veidą mobilųjį telefoną.

Vėliau Amber Heard pareiškė, kad tai buvo tik vienas iš daugelio incidentų, kai Johnny Deppas santuokos metu smurtavo jos atžvilgiu, ir pranešama, kad ji fiksavo tuos atvejus dienoraštyje.

Tačiau trečiadienį į viešumą iškilo SMS žinutės, kuriomis 2014 metų gegužę esą apsikeitė Amber Heard su savo ir Johnny Deppo asistentu Stephenu Deutersu ir kurios rodytų, kad aktoriaus smurtavimas galėjo prasidėti dar prieš poros vestuves 2015 metų vasarį.

„Entertainment Tonight“ gavo tų žinučių kopijas, kuriose Stephenas Deutersas aiškino aktorei, esą Johnny Deppas nejautė smurtavęs savo partnerės atžvilgiu.

Scanpix nuotr.
Scanpix nuotr.

„Kai pasakiau, kad jis spyrė tau, jis verkė. Tai buvo bjauru. Ir jis tą žino“, – rašęs Stephenas Deutersas.

Tada Amber Heard atrašiusi asistentui, kad tai buvo vienas iš daugelio panašių incidentų, ir ji nežinanti, ar tęsti šiuos santykius.

„Jis anksčiau taip yra padaręs daug kartų, – sakoma Amber Heard išsiųstoje žinutėje. – Tokijas, sala, Londonas (prisimeni?!), o aš visad pasilieku. Visad tikiu, kad jis pasitaisys... O tada kas tris ar panašiai mėnesius atsiduriu lygiai tokioje pačioje padėtyje.“

Scanpix nuotr.
Scanpix nuotr.

Stephenas Deutersas tada atsakęs: „Jis dabar nori pasitaisyti. Šį rytą jis tai labai aiškiai pasakė. Jausmas, kad esame lemiamoje sandūroje.“

Tada Amber Heard pridėjusi: „Taip, bet nežinau, kaip būti šalia jo po to, ką jis man vakar padarė. Nežinau, ar galiu likti su juo.“

Ji taip pat sakė, kad Johnny Deppas „nė nenumano, ką padarė“, ir pridūrė: „Jei kas nors tikrai atvirai pasakytų jam, kaip iš tikrųjų tai buvo blogai, jis išsigąstų.“

Šių SMS žinučių autentiškumą dar reikia patikrinti, bet apie jas pranešė daug žiniasklaidos priemonių.

Johnny Deppo komanda konkrečiai šių pranešimų nekomentavo, bet tvirtino, kad Amber Heard išgalvojo istorijas apie smurtavimą, kad pasiektų savo tariantis dėl skyrybų sąlygų ir galėtų prisiteisti alimentus.

Naujausi straipsniai