Amber Heard draugė tvirtina, kad Johnny Deppas bandė uždusinti savo žmoną

Amber Heard ir Johnny Deppas / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-01 12:52
Aktorės Amber Heard (30 m.) draugė atskleidė daugiau detalių apie įtariamą Johnny Deppo (52 m.) smurtavimą prieš žmoną.

Amber Heard gegužės 23 dieną padavė prašymą po metus ir tris mėnesius trukusios santuokos skirtis su vyru, o penktadienį gavo teismo uždraudimą jam prie jos artintis, pareiškusi, kad jis fiziškai smurtavo jos atžvilgiu ir dvi dienos prieš skyrybų prašymo pateikimą paleido jai į veidą „iPhone“ telefoną.

Dabar dar viešai prabilo aktorės draugė, kuri laikraščiui „New York Post“ papasakojo, kad Amber Heard „bijojo dėl savo gyvybės“ po vieno ypač baisaus kivirčo su vyru.

Gavusi Amber Heard SMS žinutę po vieno incidento gruodžio mėnesį, jos draugė „nuvyko į jos butą ir rado ją su žaizda ir sumušta lūpa, užtinusia akimi ir viršugalvyje išpeštu plaukų kuokštu“.

„Tas incidentas tikrai man įstrigo, nes ji man tą dieną pasisakė, kad bijo dėl savo gyvybės, nes apsvaigęs Johnny bandė uždusinti ją pagalve“, – pasakojo draugė.

Priešiška reakcija

Amber Heard sulaukė didžiulės priešiškos reakcijos, kai apkaltino aktorių smurtavimu.

Tarp tų, kas stojo Johnny Deppo pusėn, yra jo 17-metė duktė Lily-Rose Depp, kuri „Instagram“ paskelbė seną tėvo nuotrauką ir parašė: „Mano tėtis yra mieliausias, labiausiai mylintis žmogus, kokį pažįstu, jis buvo tiesiog nuostabus tėvas mano mažajam broliukui ir man, ir visi, kurie jį pažįsta, pasakytų tą patį“.

Scanpix nuotr.
Scanpix nuotr.

Tačiau Amber Heard draugė tvirtino „asmeniškai daug kartų mačiusi Johnny Deppo smurtinio elgesio jos atžvilgiu pasekmes“.

Šie nauji kaltinimai pasigirdo po to, kai buvo pranešta, kad rankos sužeidimą Johnny Deppas pernai kovo mėnesį patyrė per šeimyninį kivirčą, Australijoje filmuodamasis juostoje „Karibų piratai: Numirėliai neseka pasakų“.

Kaip pranešė „Entertainment Tonight“, Amber Heard artimiems draugams papasakojo, kad Johnny Deppas susižeidė ranką per jų ginčą smogdamas kumščiu į sieną. Sužeidimas buvo toks rimtas, kad jis turėjo grįžti į JAV piršto operacijai, o filmavimas sustojo daugiau kaip mėnesiui, kol jis sveiko.

Johnny Deppas nusprendė nekomentuoti kaltinimų iš Amber Heard stovyklos. Penktadienį paskelbtame jo atstovo pareiškime sakoma: „Pareikšdama apie smurtą Amber bando užsitikrinti pirmalaikį finansinį sprendimą.“

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai