Amandla Stenberg vaidina Iksmenų vertą paauglę trileryje „Tamsiausios galios“

Kadras iš filmo „Tamsiausios galios“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-06 10:11
Jaunajai JAV aktorei ir dainininkei Amandla Stenberg atiteko pagrindinis vaidmuo kino studijos „20th Century Fox“ mokslinės fantastikos trileryje „Tamsiausios galios“ (orig. „The Darkest Minds“), adaptuotame pagal rašytojos Alexandra Bracken trilogiją.

Aktorė A.Stenberg pirmąkart atkreipė į save kino fanų ir kritikų dėmesį suvaidinusi Ru (orig. Rue) personažą filmų „Bado žaidynės“ serijoje. Neseniai mergina pelnė specialų žiuri prizą „Sundance“ festivalyje, taip pat kartu su aktoriumi Nicku Robinsonu suvaidino įsimylėjėlius romantinėje dramoje „Man esi viskas“.

Trileryje „Tamsiausios galios“ aktorė vaidina pagrindinę pirmosios knygos veikėją vardu Rubė, turinčią telekinetinių galių, kuri ištrūkusi iš siaubingos vietos prisijungia prie pabėgėlių grupės. Svarbiausias šių paauglių tikslas yra pasipriešinti suaugusiesiems (valdžiai) ir išgelbėti ne tik save, bet visus pasaulio vaikus.

Filmo „Tamsiausios galios“ istorija vyksta siaubingą marą išgyvenusiame pasaulyje, kurio metu žuvo net 98% pasaulio vaikų. Visi vaikai, kurie išgyveno ligą ne tik pasikeitė, bet įgavo antgamtines galias. Suaugusieji nežinodami ką daryti ir bijodami prarasti valdžią visus vaikus išsiunčia į „reabilitacijos“ stovyklą, iš tiesų, brutalų sulaikymo ir tyrimų centrą.

Pagrindinis istorijos herojus – Rubė (akt. A. Stenberg) sugeba pabėgti, prisijungti prie kitų galingų ir potencialiai pavojingų paauglių ir tapti svarbaus sukilimo prieš valdžią dalimi.

Super-herojų ir super-galių knygos ar filmai dažniausiai istorijos centre pateikia aktyvizmo alegoriją, ypač „Iksmenų“ serija, su kuria šis naujasis filmas turi ypatingo panašumo. Vis dėlto filme „Tamsiausios galios“ aktyvizmas neapsiriboja metafora.

Režisierei Jennifer Yuh Nelson, išgarsėjusiai sukūrus animacinio nuotykių filmo „Kung Fu Panda“ antrąją bei trečiąją dalis, trileris „Tamsiausios galios“ yra debiutas vaidybinio filmo režisūroje. Filme taip pat vaidina Mandy Moore („Įsimintinas kelias“), Harrisas Dickinsonas („Paplūdimio žiurkės“) bei Gwendoline Christie („Žvaigždžių karai“, „Sostų žaidimas“).

Mokslinės fantastikos trileris „Tamsiausios galios“ kinuose nuo rugpjūčio 3 d.

Žmonės.lt

Temos:

Holivudas Kinas

Naujausi straipsniai