A.Maldeikienė pasidalijo nueitu sudėtingu vėžio keliu: „Jei sergat, ieškokit džiaugsmo širdyje“

Aušra Maldeikienė / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Europarlamentarė Aušra Maldeikienė (62) dar visai neseniai susidūrė su rimtu gyvenimo išandymu, moteriai teko kovoti su klastinga liga – krūties vėžiu. Apie sunkų ligos kelią A.Maldeikienė papasakojo savo socialinio tinklo sekėjams. Feisbuke pasidalijusi nuotraukomis žinoma moteris viltingai rašė: „Jei sergat, ieškokit džiaugsmo širdyje“. A.Maldeikienė nueitu keliu ir kiekvieno ligos etapo nuotraukomis sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Gyvenimas gražus ne sėkme ar laime, o įveiktais išbandymais. Čia mano Chemoterapijos (didžiąja) kelias. Kai supratau, jog neišvengsiu, nurimau ir šypsojausi“, – tokiais žodžiai savo įrašą pradėjo Aušra Maldeikienė.
 
„Pirmoje nuotraukoje naivokai bandau išgelbėti savo plaukus – tad guliu su lašeline ir šaldančiu šalmu ant galvos. Moralė – nesipriešink gamtai. Nepadėjo tas šalmas.
Aušra Maldeikienė / Socialinių tinklų nuotr.
Antroje nuotraukoje – desperatiškai bandau susitaikyti, kad plaukų nebėra. Ir ta nuotrauka man parodė, kad nėra jau taip baisu, ar ne?
Aušra Maldeikienė / Socialinių tinklų nuotr.
Trečioji nuotrauka – antroji agresyvioji „raudona“ chemoterapija (liaudyje gavus bobelinės vardą). Chill out, kai sako mano vaikas. Jau nusiraminu galutinai.
Aušra Maldeikienė / Socialinių tinklų nuotr.
Ketvirtoje nuotraukoje – esu pati sau žavi močiutė. Dėkui Dievui už senatvę ir gyvenimo kelią. Linkiu sau dar kokių nors įdomybių. Geriau – malonesnių, bet tinka viskas. 
 
Nesirkit. O jei sergat, ieškokit džiaugsmo širdyje. Viltis ten visada guli. Iškrapštykit – ir pirmyn“.
Aušra Maldeikienė su anūku / Socialinių tinklų nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Aušra Maldeikienė 2019 metų rugsėjį pranešė, jog jai nustatytas antros stadijos krūties vėžys. Tuo metu ji pasakojo, kad ilgą laiką, beveik metus, jautėsi pavargusi. Medikams pradėjus ieškoti tokios savijautos priežasčių jai buvo diagnozuotas krūties vėžys, o spalio pradžioje pradėta taikyti chemoterapija.

Krūties vėžys – Lietuvoje labiausiai paplitusi moterų vėžinė liga. Krūties vėžiu per savo gyvenimą suserga maždaug kas devinta moteris. Dažniausiai krūties vėžys užklumpa vyresnes nei 50 metų moteris, bet kartais susargdina ir jaunesnes. Vyrai taip pat serga krūties vėžiu, tačiau retai ir sudaro mažiau negu 1 proc. visų krūties vėžio atvejų.

Aušra Maldeikienė (32 nuotr.)
+26

Gyvenimas gražus ne sėkme ar laime, o įveiktais išbandymais. Čia mano Chemoterapijos (didžiąja) kelias. Kai supratau,...

Posted by Aušra Maldeikienė on 2020 m. spalio 17 d., šeštadienis
Skaitykite daugiau