Amal ir George'as Clooney ant raudono kilimo – pirmąkart po dvynių gimimo, tik prieš tai pakartojo brangų gyvenimo momentą

Amal ir George'as Clooney filmo "Suburbicon" premjeroje / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-02 23:50
Aktorius George'as Clooney su žmona žmogaus teisių advokatė Amal Clooney žavi pasaulį gebėjimu skirti vienas kitam laiko, dėmesio ir surengti romantiškų pasibuvimų dviese.

Porai, kuri augina dvynukus – sūnų Alexanderį ir dukrą Ellą, tai nėra taip paprasta.

Šeštadienį garsioji pora pirmą kartą po dvynių gimimo birželio 6 d. oficialiai pasirodė ant raudonojo Venecijos festivalio kilimo. Priežastis – filmo „Suburbicon“ premjera, kurio režisierius, vienas scenarijaus autorių ir prodiuserių yra George'as Clooney.

Amal Clooney – kaip visada žavinga, vakarui ji pasirinko alyvų spalvos „Versace“ suknelę.

Pora Venecijoje pastebėta jau anksčiau. Nuo Geroge'o ir Amal prabangių vestuvių Venecijoje prabėgo treji metai. Ir prieš keletą dienų jiedu pakartojo šventinį kruizą. Be to, pakilią nuotaiką kūrė ir dar vienas įvykis: George'o Clooney režisuotas filmas „Suburbicon“ įtrauktas į 74-ojo Venecijos kino festivalio programą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Fotografai vieną vakarą užfiksavo sutuoktinius plaukiojančius vandens taksi. Įdomu tai, kad jie išsirinko būtent tą pačią valtį, kuria plaukiojo vestuvių metu. Apie tai sufleruoja taksi numeris VE 9395.

Be to, George'as ir Amal Clooney apsistojo tame pačiame viešbutyje „Cipriani“, kuriame praleido priešvestuvnę ir vestuvinę naktis prieš trejus metus. Tarp kitko „Cipriani“ personalas nuolatinius lankytojus palepina firminiais kokteiliais: vienas pavadintas George'o Clooney mamos garbei „Nina's Passion“, o kitas – pagal jo 2005 m. filmą „Buonanotte“.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai