Amal Clooney – moteris, sužavėjusi ne tik garsiausią Holivudo mergišių, bet ir visą pasaulį

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-24 13:00
Galima jai pavydėti, grožėtis ar nekęsti, tačiau nepastebėti Amal Clooney (vasario 3 dieną sukanka 38 m.) neįmanoma. Mostelėjusi įspūdingų plaukų sruoga ir kukliai nusišypsojusi, gražuolė advokatė sužavėjo ne tik garsiausią Holivudo mergišių, bet ir visą pasaulį.

Kai aktorius George'as Clooney pasirodė viešumoje su žavia libaniečių kilmės tamsiaplauke, niekas šio įvykio nesureikšmino. Daugiau nei per dvidešimt jo viengungiško gyvenimo metų (tiek laiko prabėgo nuo G.Clooney skyrybų su aktore Talia Balsam) visi įprato šalia vieno geidžiamiausių Holivudo jaunikių matyti vis kitą įspūdingos išvaizdos gražuolę.

Aukšta, liekna ir neabejotinai patraukli Amal iš pirmo žvilgsnio mažai kuo išsiskyrė iš žavaus baltaplaukio numylėtinių būrio. Iš štai, prabėgo tiek nedaug laiko, o pora atšoko prabangias itališkas vestuves, Amal buvo tituluota mados ikona (net palyginta su tokiomis legendomis kaip Jackie Onassis ir princese Diana) ir subūrė įspūdingą gerbėjų, aikčiojančių nuo kiekvieno jos rankos mosto, būrį.

Kur slypi šios moters paslaptis? „Ji ne tik graži, bet ir protinga. Intelektualiai jie yra lygiaverčiai. George'ui tai labai svarbu“, – štai ir atsakymas iš pačios Amal anytos, Ninos Clooney lūpų. Prie grožio ir proto dar pridėjus puikų stiliaus pojūtį (už tai ponia Clooney neabejotinai dėkinga ją po sparneliu priglaudusiai amerikiečių mados žurnalo „Vogue“ redaktorei Annai Wintour), Holivudo padangėje buvo įžiebta šiek tiek neįprasta, tačiau labai ryški nauja žvaigždė.

Šeimos pasididžiavimas

Interneto platybės mirgėte mirga nuo interviu. Tiesa, ne ponios, o pono Clooney. Lyg patį gražiausią automobilio modeliuką dovanų gavęs vaikas, aktorius į kairę ir į dešinę žarsto komplimentus sutuoktinei ir negali viešai atsistebėti jos erudicija, darbštumu, grožiu, stiliaus pojūčiu.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

„Ji – nuostabus žmogus. Ji tokia rūpestinga ir švelni. Be to, vienas protingiausių žmonių, kokį man teko sutikti per visą savo gyvenimą. O kur dar neįtikėtinai puikus humoro jausmas! Galėčiau nesustodamas vardyti priežastis, kodėl ją pamilau“, – lyg maldą pagyras žmonai beria George'as Clooney, dar prieš keletą metų kategoriškai tikinęs prie altoriaus daugiau niekada gyvenime neisiąs.

Tuo metu ponia Clooney nėra linkusi tuščiažodžiauti. Juolab Holivudui įprastomis grožio, dietų ir meilės reikalų temomis. Priešingai, ją dažniau galima išgirsti diskutuojančią apie žmogaus teises, Ukrainos krizę, armėnų genocidą ar politikos ir teismų sąsajos problemas Egipte.

Amal nė iš tolo neprimena buvusių George'o draugių! Ji – nuostabi moteris ir puiki advokatė, savo jėgomis pasiekusi karjeros viršūnę.

Nieko nuostabaus, nes Amal Alamuddin (tokia mergautinė moters pavardė) niekuomet nesislėpė jokio vyro šešėlyje ir viską, ką dabar turi, pasiekė savo pastangomis. O pasiekta išties nemažai.

Studijavusi teisę Oksfordo universitete ir Niujorko universiteto Teisės mokykloje, A. looney šiuo metu atstovauja Londono advokatų kontorai „Doughty Street Chambers“, jos specializacija – tarptautinė teisė, žmogaus teisės, ekstradicija ir baudžiamoji teisė. Dabar Amal dirba su žmogaus teisių ir ekstradicijos problemų bylomis.

Jos klientais yra buvę tinklalapio „WikiLeaks“ įkūrėjas Julianas Assange’as ir buvusi Ukrainos ministrė pirmininkė Julija Tymošenko. Negana to, laisvu nuo advokatavimo laiku skaito paskaitas Kolumbijos universitete. „Amal nė iš tolo neprimena buvusių George'o draugių! Ji – nuostabi moteris ir puiki advokatė, savo jėgomis pasiekusi karjeros viršūnę“, – nuo sūnaus mažai teatsilieka jo mama. Kalbama, kad ir Amal tėvas ja itin didžiuojasi.

Du skirtingi pasauliai

George'as ir Amal prieš keletą metų susitiko viename Italijoje vykusiame labdaros renginyje. Tą vakarą akistaton stojo dviejų visiškai skirtingų pasaulių žmonės: intelektuali, puikų vardą pelniusi advokatė ir ne pačios geriausios reputacijos, be moterų ir linksmybių negalintis gyventi, tačiau talentingas, dviem „Oskarais“ apdovanotas aktorius. Todėl visai suprantama, kodėl puiki teisės specialistė nepuolė mergišiui į glėbį.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

G.Clooney ne kartą guodėsi, kad po pažinties Amal su juo į pasimatymą sutiko nueiti tik iš trečio karto. Mat bėda ta, kad garsenybės statusas A.Alamuddin, dirbančiai su garsiausiais politikos ir verslo atstovais, nepadarė jokio įspūdžio. Visgi taurė svaigiojo gėrimo, uždegantis pokalbis apie abi garsenybes jaudinančias žmogaus teisių problemas, vienas kitas lyg tarp kitko išsprūdęs komplimentas ir 2014 metų rugsėjo 27 dieną Venecijoje (Italija) buvo atšvęstos įspūdingos vestuvės.  

Dabar visi, kas netingi, ieško priežasčių šių dviejų gražių žmonių skyryboms. Štai vienos žiniasklaidos priemonės tikina, kad Amal negali pakęsti naujojo vyro nevalyvumo, o šis, slėpdamasis nuo žmonos, užkandžiauja tualete.

Kiti tikina, kad George'as jau pasiilgo merginų ir iki paryčių besitęsiančių vakarėlių. Tretiems parūpo neva porą kiršinantis vaikų klausimas. Kad juodu mažai ką turi bendro, neslepia ir G.Clooney: „Grįžusi iš Strasbūro, kur buvo sprendžiama armėnų genocido byla, žmona manęs paklausė, kaip praėjo diena. O aš tegalėjau pasakyti, kad visą dieną po filmavimo aikštelę vaikščiojau su dirbtine bomba.“

Nors skirtumų turi nemažai, juodu deda visas pastangas, kad santuoka būtų sėkminga. Darbo reikalais išvyksta ne ilgiau kaip savaitei, įsigijo namus Anglijoje, be to, nors ir neryžtingai, svarsto apie šeimos pagausėjimą.

Svarbiausia – gera komanda

Žvaigždėmis negimstama. Jomis tampama. Stodama į teisės studijas Amal Alamuddin tą puikiai žinojo, todėl buvo nusiteikusi sunkiai dirbti. Pastangos pasiteisino ir, vedama didžiulio noro bei užsispyrimo, ji tapo savo srities žvaigžde. Užkariauti pramogų pasaulį, kurį kartu su vestuviniu žiedu gavo „dovanų“ iš sutuoktinio, laimei, buvo gerokai paprasčiau.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

Kad nepasimestų tarp gausybės renginių, susitikimų, premjerų ir interviu, jaunoji Clooney atsidavė į vyro asistentės Angel McConnell rankas (kalbama, kad pastarąja aktorius taip pasitiki ir be jos nebegali gyventi, kad Los Andžele jai pastatė namus netoli savųjų). Na, o savo išvaizdą, kalbama, patikėjo „Vogue“ stilistam su Anna Wintour priešakyje.

Ką gali žinoti, kada gyvenime prireiks profesionalaus advokato paslaugų, todėl ilgai nesvarsčiusi aikštingoji amerikietiškojo mados almanacho redaktorė gražuolei surado geriausią Niujorko kirpėją stilistą (Amal plaukai – kuo puikiausiais įrodymas, kad geriausiojo etiketė jam lipdoma ne veltui), pristatė prašmatniausių mados namų dizaineriams, pažėrė puikių patarimų. Dabar gražuolei Clooney belieka tik priiminėti dizainerių siuntinius ir pasirinkti tai, ką ji nori dėvėti, o ko ne.

Dar keli faktai:

  • Amal Clooney už sutuoktinį yra jaunesnė 17 metų.
  • A.Clooney teko garbė vienai paskutiniųjų dėvėti paties Oscaro De la Rentos rankomis siūtą vestuvinę suknelę.
  • Kurį laiką susitikinėjo su „Google“ direktoriumi Ericu Schmidtu.
  • Kolumbijos universiteto studentams uždrausta su aplinkiniais dalytis bet kokia informacija apie A.Clooney paskaitas.

Naujausi straipsniai