Alytaus meras Nerijus Cesiulis: „Apsimesti, kad tau žmogus patinka ir jį mylėti – du skirtingi dalykai“

Nerijus Cesiulis / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-25 13:49
Ketvirtadienį Metų mylimiausio žmogaus apdovanojimą gavęs Nerijus Cesiulis po oficialios ceremonijos dėkojo už apdovanojimą, tačiau nuo gaisro Alytų gelbėjęs politikas dar kartą patikino – svarbiausia yra ne statulėlės, o aplinkinių meilė, kurią pelnyti gali tik tikrumas ir nuoširdumas.

„Kiekvienam žmogui yra smagu, kai tave myli arba tu nori mylėti. Džiaugiuosi, kad žmonės myli ir man labai keista, kad žmonės myli politikus, nes dažniausiai jų nekenčia. Manau, kad tai yra geras pavyzdys ateities jaunoms kartoms, kurios galvoja, jog politika – blogai. Noriu, kad jaunimas suvoktų – politika nebūtinai turi būti bloga. Tu gali padaryti daug dėl savo žmonių, savo valstybės. Gali pakeisti aplinkinių gyvenimus ir padaryti juos gražesnius. Ačiū, kad žmonės vertina ir pripažįsta. Galiu pasakyti tik vieną dalyką – dirbu ne dėl apdovanojimų“, – kalbėjo N. Cesiulis.

Nerijus Cesiulis su žmona Aurelija / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Nerijus Cesiulis su žmona Aurelija / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka

„Aš manau, kad apsimesti, kad tau žmogus patinka ir mylėti yra du skirtingi dalykai. Žmonės influencerius galbūt seka, bet myli ne juos. Laimėti nesitikėjau, žinojau, kad influenceriai turi šimtus tūkstančių sekėjų – aš tiek neturiu ir esu paprastas žmogus iš regiono, myliu savo miestą ir dėl jo darau viską, ką galiu. Mane nustebino, kad žmonės myli tikrus žmones. Manau, kad tokie apdovanojimai labai reikalingi, sakyčiau, kad reiktų dar ir daugiau nominacijų. Nes Lietuvoje yra šimtai nusipelnusių, įdomių žmonių, kurie turėtų gauti apdovanojimus ir būti pripažinti. Jie tikrai dirba daug ir yra nepastebimi viešojoje erdveje. Tikiu, kad tokie apdovanojimai juos skatina daryti dar daugiau“, – portalui Žmonės.lt sakė meras.

Šalia Nerijaus Cesiulio viso vakaro metu buvo ir žmona Aurelija, kuri anksčiau žurnalui „Žmonės“ yra pasakojusi, jog degant Alytaus padangų gamyklai, šeima išgyveno nepaprastai sunkų laikotarpį.

Iškilmingą vakarą A. Cesiulienė netramdė emocijų.

„Visada tikėjau juo ir tikiu dabar, jaudulys manęs nepaliko viso vakaro metu ir aš labai džiaugiuosi, kad jis viską, ką darė, darė ne dėl statulėlės, o dėl miesto ir žmonių, kurie įvertino jo darbą“, – kalbėjo moteris.

Primename, kad ketvirtadienį per „Žmonės 2020“ apdovanojimus buvo pagerbti tie, kurie savo darbais švietė, garsino ir keitė Lietuvą.

Apdovanojimų „Žmonės 2020 nugalėtojai:

  • „METŲ ŽMOGUS“ – Danas Rapšys
  • „MYLIMIAUSIAS ŽMOGUS“ – Nerijus Cesiulis
  • „METŲ SPORTO ŽMOGUS“ – Danas Rapšys
  • „METŲ VERSLO ŽMOGUS“ – Džiugas Lukas Eidukas ir Kristijonas Vasiliauskas
  • „METŲ KULTŪROS ŽMOGUS“ – Lina Lapelytė, Rugilė Barzdžiukaitė ir Vaiva Grainytė
  • „METŲ MUZIKOS ŽMOGUS“ – Asmik Grigorian
  • „METŲ SCENOS ŽMOGUS“ – Valentinas Novopolskis
  • „METŲ MOKSLO ŽMOGUS“ – Aurimas Vyšniauskas
 

Nugalėtojus išrinko Žmonės.lt skaitytojai bei kompetentinga komisija, kurią sudarė savo darbais bei pasiekimais garsūs žmonės, atstovaujantys skirtingoms nominacijų kategorijoms: „Vinted“ steigėja Milda Mitkutė, žurnalo „Žmonės“ vyriausioji redaktorė Gitana Bukauskienė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius Dalius Misiūnas, krepšinio treneris Jonas Kazlauskas, „Kaunas 2022“ vadovė Virginija Vitkienė, Lietuvos teatro ir kino aktorius Vytautas Anužis, operos solistas Merūnas Vitulskis ir LNK televizijos laidų vedėjas Gintaras Deksnys. „Metų žmogų“ išrinko žurnalo „Žmonės“ redakcija, o „Mylimiausią žmogų“ – portalo Žmonės.lt skaitytojai.

Naujausi straipsniai