Alma Adamkienė reanimacijoje bus dar kelias dienas: vėliau – gydymas kitame skyriuje

Alma Adamkienė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės, 15min
AA

Kadenciją baigusio prezidento Valdo Adamkaus žmona Alma Adamkienė, Santaros klinikų COVID-19 Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje gydoma nuo koronaviruso, čia turėtų išbūti iki pirmadienio. Jos būklė lieka nepakitusi.

„Būklė kol kas nesikeičia – lieka tokia pati. Gydytojai planuoja ją palikti tame pačiame reanimacijos skyriuje iki pirmadienio“, – 15min penktadienį sakė V.Adamkaus atstovė spaudai Božena Bagonaitienė.

Žmonės.lt primena, kad ketvirtadienį buvęs šalies prezidentas Valdas Adamkus dar kartą aplankė Santaros klinikose gydomą žmoną Almą Adamkienę. Apie tai ir vis dar sudėtingą būklę 15min ketvirtadienio vakarą informavo V.Adamkaus atstovė spaudai Božena Bagonaitienė.

„Pirmoji ponia toliau gydoma reanimacijoje, nuo trečiadienio situacija nepakitusi, būklė yra sunki, tačiau išlieka stabili“, – sakė V.Adamkaus atstovė.

Valdas Adamkus ir Alma Adamkienė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

A.Adamkienė, kuriai diagnozuota Covid-19 liga, jau savaitę gydoma Santaros klinikose.

Iš pradžių tuo pačiu koronavirusu susirgusiam V.Adamkui žmonos lankyti leidžiama nebuvo, tačiau pirmadienio vakarą gydytojai, įvertinę paties Valdo Adamkaus būklę, leido jam pasimatyti su ponia Alma, portalui Žmonės.lt patvirtino kadenciją baigusio prezidento referentė Božena Bagonaitienė.

Valdas Adamkus koronavirusu susirgo praėjusį trečiadienį, o Alma Adamkienė dėl įtariamos koronaviruso infekcijos į ligoninę išvežta praėjusį ketvirtadienį.

Apie tai, kad ligoninėje jau nuo rugsėjo 29 d. gulinti Alma Adamkienė atsidūrė reanimacijoje, portalui Žmonės.lt pirmadienį patvirtino Valdas Adamkus.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su LR prezidentu, jis neslėpė susijaudinimo dėl savo žmonos.

„Alma yra ligoninėje jau visą savaitę, neturiu jokio kontakto su ja. Žinau, kad ji yra reanimacijoje jau 3-4 dienas. Manęs ten neįleidžia. Neturiu daugiau jokių žinių iš jos...“ – portalui Žmonės.lt sakė buvęs šalies vadovas.

Pasak B.Bagonaitienės, netrukus V.Adamkus turėtų grįžti į įprastą darbo ritmą.

„Ateinančią savaitę žada atvykti į kanceliariją. Tikimės, kad jis jau visiškai bus sveikas“, – teigė prezidento referentė.

Valdas Adamkus / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Jos teigimu, buvęs šalies vadovas įprastai Prezidentūros kanceliarijoje per savaitę būna 3-4 dienas.

Buvusio Lietuvos prezidento žmona A.Adamkienė gydoma ligoninėje šią vasarą buvo du kartus.

Paleistą į namus A.Adamkienę prižiūrėjo gydytojai. Pasak V.Adamkaus, tuo metu ji buvo silpnos sveikatos, sunkiai vaikščiojo.

Alma ir Valdas Adamkai (44 nuotr.)
+38
Skaitykite daugiau