Alimentų nemokėjusiam buvusiam Astos Baukutės vyrui Kęstučiui Rupulevičiui teismas skyrė baudą

Kęstutis Rupulevičius ir Asta Baukutė / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-09 11:30
Pirmadienio rytą Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas Alfonsas Guobys nusprendė, ką daryti su po skyrybų su aktore Asta Baukute alimentų vaikams nemokančiu Kęstučiu Rupulevičiumi. Už įsipareigojimų nevykdymą jam teismas skyrė 45 eurų baudą.

Žmonės.lt primena, kad trylika metų santuokoje pragyvenę A.Baukutė ir K.Rupulevičius oficialiai išsiskyrė gegužę. Po skyrybų teismas K.Rupulevičių įpareigojo kas mėnesį mokėti dviejų sūnų išlaikymui po 230 eurų. 

Vis dėlto paaiškėjo, kad K.Rupulevičius alimentų sūnums nemoka, todėl dėl teismo nutarties nevykdymo šio reikalo ėmėsi antstoliai. Tada situaciją ir imta spręsti teisme.

Antstolė Daiva Milevičienė teismui pateikė prašymą skirti K.Rupulevičiui  5 eurų baudą už kiekvieną parą, kuomet jis nemoka vaikams alimentų. Aktorė sutiko su antstolės prašymu teismui.

Vis dėlto pirmadienio rytą teismas priėmė nutarimą antstolės prašymą tenkinti tik iš dalies – už alimentų vaikams nemokėjimą nutarė skirti K.Rupulevičiui 45 eurų baudą.

„Tokia bauda K.Rupulevičiui skirta už alimentų nemokėjimą nuo spalio 6 iki spalio 15 dienos. Antstolė kreipėsi į teismą spalio 6-ąją, o spalio 15-ąją teismas jos prašymą priėmė. Antstolė prašė teismą skirti po 5 eurus baudos už kiekvieną dieną nuo spalio 6-osios iki tos dienos, kada teismo nutartis bus imta vykdyti. Teismas nusprendė antstolės prašymą tenkinti tik iš dalies ir skirti K.Rupulevičiui fiksuoto dydžio baudą – iš viso 45 eurus, po 5 eurus už kiekvieną dieną nuo spalio 6-osios iki spalio 15-osios“, – Žmonės.lt paaiškino teismo atstovė Guoda Paužaitė.

Teismo nutartis gali būti skundžiama per 7 dienas. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai