Aliciai Keys ir vėl patikėtas „Grammy“ apdovanojimų vairas

Alicia Keys / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-15 17:13
Didžiausių pasaulio muzikos apdovanojimų „Grammy“ organizatoriai paskelbė, kas 2020-aisiais taps iškilmingos ceremonijos šeimininku. Kaip ir praėjusį kartą, apdovanojimams diriguos dainininkė Alicia Keys, praneša „Daily Mail“.

Panašu, kad 38-erių A. Keys paliko gerą įspūdį ir ateinančiais metais vėl ruošiasi nustebinti susirinkusiuosius į apdovanojimų ceremoniją. Savo sąskaitoje dainininkė ir pati turi net 15 „Grammy“ statulėlių. 

„Iš pradžių galvojau, kad tai buvo vienkartinis pasiūlymas, bet, kai dar kartą gavau šią galimybę nė nesvarsčiau, kad galėčiau negrįžti į šią sceną, – apie ceremonijos šeimininkės pareigas kalbėjo A. Keys. – Praėjusi ceremonija buvo itin galinga patirtis. Meilę jaučiau ne tik iš salės, bet ir iš viso pasaulio, kuri tik patvirtino, kad muzika iš tikrųjų yra vienijanti ir gydanti jėga.“

Alicia Keys / „Scanpix“ nuotr.
Alicia Keys / „Scanpix“ nuotr.

62-osios „Grammy“ ceremonijos nominantai bus paskelbti lapkričio 20-ąją, o iškilmingas vakaras vyks ateinančių metų sausio 26-ąją. 

„Recording Academy“ prezidentė ir įkūrėja Deborah Dugan džiaugėsi, kad Alicia Keys jau antrą kartą diriguos didžiausiam metų muzikos renginiui.

„Alicia jau daugiau nei du dešimtmečius yra muzikos bendruomenės švyturys. Praėję metai tai tik patvirtino ir mes džiaugiamės, kad ji vėl grįš į “Grammy„ ceremonijos sceną, kaip šeimininkė“, – kalbėjo ji.

„Grammy“ apdovanojimų ceremonija / „Scanpix“ nuotr.
„Grammy“ apdovanojimų ceremonija / „Scanpix“ nuotr.
„Aš žinau, ką reiškia stovėti ant tos scenos, Džiaugiuosi, kad galėsiu į ją įnešti savo energijos. Esu labai laiminga galėdama būti didžiausios ceremonijos skirtos muzikai pagerbti dalimi. Tą vakarą mes švęsime kūrybiškumą, jėgą ir magiją. Labiausiai džiaugiuosi, dėl visų nuostabių moterų, kurios yra nominuotos“, – prieš 61-ąją „Grammy“ ceremoniją kalbėjo dainininkė.
 
Pirmą kartą savo talentus publikai Alicia pademonstravo būdama vos ketverių – gavo nedidelį vaidmenį populiariame seriale „The Cosby Show“, žvaigžde tapo 2001-aisiais, užbūrusi muzikos mėgėjus balade „Fallin“ iš debiutinio albumo „Songs in A Minor“. Šio albumo parduota 12 milijonų kopijų, po jo pasirodę „The Diary of Alicia Keys“, „As I Am“, „The Element of Freedom“ gerbėjų taip pat nenuvylė.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai