Aliaskos žurnalistė Charlo Greene riebiai nusikeikė tiesioginiame eteryje ir metė darbą

Charlo Greene / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-23 11:21
Žurnalistė Charlo Greene iš Aliaskos iš darbo išėjo skambiai: pareiškė savo poziciją apie marihuanos legalizavimą, riebiai nusikeikė tiesioginiame eteryje ir trenkė durimis, rašo Cnn.com.

Ch.Greene rodė reportažą apie marihuanos legalizavimo valstijoje klausimą, jo metu pristatė Aliaskos kanapių klubą. Žurnalistė nustebino ne tik žiūrovus, bet ir kolegas už kadro, kai staiga tiesioginiame eteryje pareiškė esanti šio klubo savininkė.

Lyg to būtų maža, Ch.Greene rėžė skambią kalbą: „Taigi viskas, ką girdėjote, yra priežastys, kodėl aš, klubo savininkė, skirsiu visą savo energiją teisingumui ir laisvei, kurie prasideda nuo marihuanos legalizavimo čia, Aliaskoje. Kalbant apie dabartinį mano darbą, negaliu pasakyti, kad turiu pasirinkimą, bet f***, aš išeinu.“

Ch.Greene CNN televizijai sakė, kad jos išsišokimas buvo bandymas atkreipti visuomenės dėmesį į marihuanos legalizavimą. Žurnalistė atsiprašė jos poelgį mačiusių žiūrovų. 

Televizijos kanalas KTVA, kuriame ji ir dirbo, taip pat išplatino atsiprašymą: „Nuoširdžiai atsiprašome už tai, kaip nepadoriai televizijoje kalbėjo mūsų reporterė tiesioginio eterio metu. Sutartis su darbuotoja nutraukta.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai