Algis Ramanauskas-Greitai ir Rolandas Vilkončius – televizijų pasirinkimo kryžkelėje

Rolandas Vilkončius ir Algis Ramanauskas / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Justina Dirsė
Publikuota: 2012-05-29 18:37
Portalą Žmonės.lt pasiekė žinia, kad bene ryškiausiais LNK veidais laikyti Rolandas Vilkončius ir Algis Ramanauskas-Greitai tapo laisvai samdomais televizijos laidų vedėjais. Pasibaigus net šešis sezonus trukusiam prodiuserinės kompanijos „TymDrym“ projektui „Žvaigždžių duetai“, Rolandas ir Algis atsidūrė pasirinkimų kryžkelėje.

Dar nei vienas televizijos kanalas nėra sudaręs ateinančio sezono tikslaus programų tinklelio, o laidas kepančios prodiuserinės kompanijos dar tik dairosi vedėjų būsimoms laidoms. Tai patvirtino ir LNK grupės TV kanalų programų direktorius Aivaras Prancūzevičius.

„Šį klausimą reiktų užduoti ne man, o prodiuseriams, nes mes ne su tam tikrais žmonėmis pasirašome sutartis, o su prodiuseriais. Jei jie paims tam tikrus vedėjus, tai jie bus ir kitame sezone. Paprasčiausiai, dar ne visos sutartys yra pasirašytos su prodiuserinėmis kompanijomis“, – sakė A.Prancūzevičius, paklaustas, kokiose laidose kitą sezoną žiūrovai gali išvysti R.Vilkončių ir A.Ramanauską-Greitai.

Apie savo ateitį LNK televizijos eteryje miglotai kalbėjo ir pats Rolandas Vilkončius. „Nieko negaliu pasakyti – nei taip, nei ne. Apie tai reikėtų klausti televizijos vadovų, o ne mūsų, nes tik jie turi kompetenciją komentuoti apie mūsų ateitį“, – dalykiškai atsakė ilgametis LNK televizijos laidų vedėjas.

Vienas iš kompanijos „TymDrym“ įkūrėjų, prodiuseris Dominykas Kubilius sakė, kad domėtis dviejų garsių vyrų likimu LNK – ankstoka. Tiesa, jis neatmetė galimybės, kad Algis Ramanauskas-Greitai gali pasirodyti ir kitos televizijos ekrane.

„Jūs tikrai per anksti to klausiate. Ką tik baigėsi „Žvaigždžių duetai“, o derybos dėl kitų projektų tik įpusėjusios ir taškai dar nesudėti. Ar Algis su mūsų prodiuserine kompanija pasirodys TV3 eteryje? Manau, kad šiam gyvenime, šiame amžiuje gali atsitikti visko, – juokavo D.Kubilius. – Buvo bendru pranešimu siųsta informacija, kad Algis jau nebėra LNK veidas ir tapo laisvai samdomu. Jis nebėra pririštas prie kanalo, o į kurią pusę jis dabar pasiduos – per anksti šnekėti.“ Pats Algis Ramanauskas-Greitai situacijos nekomentavo.

Paklausta, ar žiūrovai Algį Greitai kitame sezone išvys TV3 eteryje, nuo atsakymo susilaikė ir šios televizijos atstovė spaudai Eglė Šliževičiūtė.

Žinia, kad šmaikštusis, žodžio kišenėje neieškantis ir ironijos nestokojantis laidų vedėjas A.Ramanauskas-Greitai tapo laisvai samdomu, sudomino ne vieną televizijos kanalą. Tad Algiui belieka gerai susiderėti ir pasirašyti sutartį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Šašlykai

Reklama