Algis Kriščiūnas – apie žmona tapusią Jurgą Baltrukonytę: „Ji iš manęs padarė žmogų...“

Algis Kriščiūnas ir Jurga Baltrukonytė / Irmanto Gelūno nuotr. ir LNK stop kadras
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

„Jurga iš manęs padarė žmogų, nes aš buvau labai neempatiškas, labai uždaras, buvau labai kategoriškas, su nuliu tolerancijos – kas ne su manimi, tas prieš mane... Nėra kito žmogaus pasaulyje, kuris turėtų tiek daug kantrybės iš to kategoriško asilo padaryti tokį nuostabų žirgą...“ – pasakojo legendinės grupės „Foje“ būgnininkas, 54-erių fotografas, dailininkas Algis Kriščiūnas, prieš kelias savaites vedęs ilgametę mylimąją, žurnalistę, rašytoją ir žurnalo „Happy 365“ redaktorę Jurgą Baltrukonytę.

Pasakodami apie jųdviejų pažintį, 15 metų trunkančius santykius bei įveiktus išbandymus pora negailėjo gražių ir jautrių žodžių vienas kitam.

„Jis sugeba sukurti stebuklą – kai žiūriu į jo paveikslus, mane labai, labai žavi tai, kad kiekvienas jo paveikslas turi savo mintį, idėją, kad aš pati galiu sugalvoti savo istoriją apie tą paveikslą. Dar labai žavi tai, kad jis gali padaryti stalą per valandą, gali vestuves dekoruoti per pusvalandį“, – LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo Jurga Baltrukonytė.

Pasak žurnalistės, jai kur kas sunkiau išspręsti daug mažų problemų, nei vieną didelę, o Algis tas žmogus, kuris tas smulkias problemas kaskart pašalina.

Jurgos Baltrukonytės ir Algio Kriščiūno vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Ir tada galvoju: tas mano vyras – Dievas“, – šypsodamasi pasakojo Jurga.

Pasak moters, ji dėkinga, kad kažkokios didelės jėgos jų porai davė 15 metų pažinti vienas kitą, sužinoti visas stiprybes, silpnybes ir pagaliau susituokti.

Kiek kartų menininkui Algiui Kriščiūnui teko prašyti rašytojos, žurnalistės Jurgos Baltrukonytės rankos kol išgirdo lemtingąjį taip? Ir kodėl Jurga tuoktis delsė net penkiolika metų?

Jau šį pirmadienio vakarą pirmoje naujo sezono „Nuo... Iki...“ laidoje, 20 val., per LNK.

Vilniuje susituokė Jurga Baltrukonytė ir Algis Kriščiūnas (52 nuotr.)
+46
Skaitykite daugiau