Algirdo ir Milisandros Radzevičių šeimoje šventė – sūnus Rokas priėmė pirmąją komuniją

Milisandros ir Algirdo Radzevičių sūnaus pirmoji komunija / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienį Milisandros ir Algirdo Radzevičių šeimoje vyko svarbi šventė – poros sūnus Rokas, Vilniuje įsikūrusioje Šv. Ignoto bažnyčioje, priėmė pirmąją komuniją. „Esame labai tikintys žmonės, todėl ši šventė mums be galo svarbi“, – naujienų portalui Žmonės.lt sakė Milisandra Radzevičienė. 

Pasak moteris, šiai dienai visą jų šeima ruošėsi netgi devynis mėnesius.

„Nuo rugsėjo mėnesio vaikščiojome į vaikų mišias. O po mišių būdavo pamokėlės ne tik vaikams, bet tėveliams. Kiekvieną sekmadienį, su kunigu Algirdu Toliatu mes šnekėdavomės įvairiomis gyvenimiškomis temomis. O su vaikais užsiimdavo du mokytojai, kurie pasakodavo apie komuniją, gyvenimą, apie tai, kaip reikia būti doru žmogumi. Vaikai po mišių išeidavo linksmi, pilni energijos. Viskas vyko labai pasaulietiškai, liberaliai, laisvai“, – pasakojo M. Radzevičienė.

Milisandros ir Algirdo Radzevičių sūnaus pirmoji komunija / Asmeninio albumo nuotr.

Anot pašnekovės, jų šeima itin religinga, todėl tiek sutuoktinis Algirdas, tiek sūnus Rokas kiekvieną dieną prieš einant miegoti sukalba po maldą.

„Mano seneliai buvo labai religingi, jie įskiepijo man šį dalyką, todėl aš labai anksti pradėjau kalbėti poterius. Iki šios šios dienos, prieš guldami miegoti, tiek Rokas, tiek mes su vyru persižegnojame, sukalbame maldą, pasišnekame su dievuliu, aptariame dieną, palinkime vienas kitam sveikatos. Pasimeldžiame už viską, kas mums brangu. Visos šios tradicijos eina iš kartos į kartą“, – kalbėjo grupės „Patruliai“ nario žmona.

Milisandros ir Algirdo Radzevičių sūnaus pirmoji komunija / Asmeninio albumo nuotr.

Kaip šiai šventei papuoš sūnų garsioji pora galvos per daug nesuko.

„Norėjome, kad Rokas tą dieną būtų šviesus baltas, vistiek ta šventė – šviesi, tyra. O ir šiaip berniukus aprengti paprasčiau – uždėjai baltas kelnes, marškinius, parišai varlytę ir viskas – jis paruoštas. Žinoma, rankose jis laikė nuo jo krikštynų likusią žvakę“, – Žmonės.lt pasakojo Milisandra.

Milisandros ir Algirdo Radzevičių sūnaus Roko pirmoji komunija (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau