Algirdas Kaušpėdas į bardų festivalį atsivežė 2 kg eilėraščių ir netikėtą dovaną muziejui

Algirdas Kaušpėdas / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-12 21:59
Keturioliktą kartą vykstančiame bardų festivalyje „Akacijų alėja“ pirmą kartą pakviestas atlikėjas ne dainavo savo kūrybas dainas, o skaitė eiles – išbandymas pusvalandžiui tekstais be muzikos prikaustyti publikos dėmesį teko grupės „Antis“ lyderiui Algirdui Kaušpėdui.

„Be grupės nekoncertuoju. Nėra reikalo. Bet eiles paskaityti galiu“, – sakė pašnekovas.

Pirmą kartą eilėraštį parašęs dar septintoje klasėje, A.Kaušpėdas savos kūrybos jau yra sukaupęs didžiulį pluoštą. Atuoniasdešimt eilėraščių jau yra nugulę ir į du kilogramus sveriančią knygą.

„Aš – nepripažintas poetas. Dabar darysiu viską, kad mane pripažintų“, – su šypsena sakė atlikėjas.

Paskutinį eilėraštį jis parašė prieš pusmetį. Jis, kaip ir daugelis kitų, gimė keliaujant po užsienį.

„Mėgiamo eilėraščio neturiu. Juk tai būtų tas pats, kai turėti mylimiausią vaiką!“, – neabejojo A.Kaušpėdas, festivalio „Akacijų alėja“ publikai pristatęs ir dar niekad neskambėjusį eilėraštį „Manęs nėra“.

Po A.Kaušpėdo debiuto Kulautuvoje, festivalio organizatoriai publikai pranešė, jog „Akacijų alėjos“ muziejų pasieks naujas eksponatas – taurė, iš kurios gerdamas vandenį „Anties“ lyderis paliko ant jos pirštų antspaudus.

„Apie tai, kad surengsime tokią „provokaciją“, Algirdas nežinojo“, – patikino „Akacijų alėjos“ direktorė Daina Urbaitienė.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai