Algirdas Daumantas pristato kūrinį ir vaizdo klipą „Kitoj Planetoj“

Algirdas Daumantas/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-08 12:20
Sėkmingas debiutas dainininkui Algirdui Daumantui Ciūniui, pristačius kūrinį „Viskas, ką turiu“, atrodo, neleido užmigti ant lauro lapų. Šiandien talentingas vaikinas pristato antrąjį kitokios pop muzikos kūrinį „Kitoj Planetoj“ ir animacinį vaizdo klipą. Atlikėjo teigimu visi kūriniai ateina iš pasąmonės ir yra savotiška išpažintis.

Algirdas Daumantas daugeliui žinomas iš muzikinio televizijos projekto „X faktorius“ arba prieš metus laiko socialiniame tinkle „Instagram“ sukurto personažo Influjienca, pašiepusio šių dienų influencerius.

Pasak vaikino, šie juokeliai jau praeityje ir dabar visas dėmesys skiriamas tik jo muzikai. Muziką Algirdas Daumantas laiko tam tikrų žinučių perdavimo forma.

„Muzika yra mano pasirinkta medijų forma savo žinutėms perduoti. O kalbėti aš noriu apie daug ką! Šiuo atveju – apie žmogaus proto galią, beribę fantaziją ir kiekvieno iš mūsų individualumą. Prieš keletą mėnesių kompozitorius Niko Barisas atsiuntė instrumentinę demo versiją, kuri iš pirmo pasiklausymo paliko fiestos, didžiulės šventės įspūdį, norėjau klausytis dar ir dar. Suvokiau, kad tai išgirsti privalo minios žmonių. Įkvėptas šios instrumentuotės parašiau žodžius ir sukūriau melodiją. Taip ir gimė naujausia daina“, - apie kūrinį „Kitoj Planetoj“ pasakoja vaikinas.

Akivaizdu, kad Algirdo Daumanto kuriama muzika išsiskiria nuo kitų pop muzikos kūrinių ir drąsiai tariant yra kitokia. Dainininko teigimu, tai yra iš paties jo mąstymo ir minčių, kurios ir padiktuoja kūrinius.

„Yra nemažai pop muzikos, kurioje dainuojama apie visiškus vėjus, nėra nešama jokia žinutė. Netikiu tokios muzikos išliekamąja verte, o ir tokios muzikos funkcija nėra labai aiški, kuomet joje nepasakojama jokia asmeninė istorija. Esu linkęs tyrinėti įvairias filosofijas, mąstymo modelius, žmonijos istoriją. Man įdomu, kas mus visus sujungia. Tai išsiaiškinęs, muzikos dėka galėsiu sujungti daug bendraminčių žmonių. Kaip ir savo pirmoje dainoje „Viskas, Ką Turiu“, aš nebijau pasėti kitokios, nestandartinės žinutės pop stiliaus dainoje“, - atvirauja Algirdas Daumantas.

Naujausiam kūriniui „Kitoj Planetoj“ vizualizaciją sukūrė Valentina Bykova, Benedikta Rukaitė, Lukas Graisas, Justas Viškelis. Vizualizacijos esmė – parodyti kaip skirtingai žmonės mato tą patį besisukantį pasaulį, kuriame visi gyvena. Ir kad skirtumai yra gražu ir tai yra gyvenimo ugnis ir džiaugsmas.

Temos:
Naujiena Muzika

Naujausi straipsniai