Algirdas Barniškis-Blėka: „Į „Galapagus“ tie patys savanoriai grįžta kasmet“

„Galapagų“ savanoriai / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-09 11:07
Rugpjūčio 1-2 dienomis Zarasuose vyksiančiam muzikos ir pramogų festivaliui „Galapagai“ jau renkama savanorių armija. Anot organizatorių, festivalyje metai iš metų nori dalyvauti tie patys savanoriai. Tačiau ne ką mažiau svarbu yra ir į organizacinę komandą įsileisti „jauno kraujo“.

„Mūsų festivaliuose po atviru dangumi savanoriaujantys žmonės savo vasarą dažniausiai planuojasi pagal renginių datas. Tad dar neprasidėjus registracijai, mes turime šimtus prie organizavimo norinčių prisidėti senbuvių“, – tikino festivalių organizatorius ir siela Algirdas Barniškis-Blėka.

Didžiausią lauko festivalių Lietuvoje patirtį sukaupusių „Galapagų“ organizatorius džiaugėsi, kad savanoriai išlieka lojalūs ir noriai kimba į pasiruošimo darbus. Tačiau nepaisant to, į komandą visuome reikia įsileisti ir naujų žmonių su jų genialiomis mintimis.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

„Savo komandoje laukiame visų, o ypač jaunimo su idėjomis. Žmonių, norinčių ne tik tapti festivalio dalimi, bet ir prisidėti puošiant ir ruošiant festivalio erdves, kuriant įvairias menines instaliacijas ir įgyvendinant kūrybinius sumanymus“, – sakė A. Barniškis-Blėka.

Nors savanorių anketų „Galapagų“ organizatoriai laukia iki liepos 8 dienos, norintys prisidėti prie festivalio ruošimo jau atakuoja organizatorius.

„Sulaukėme poros šimtų anketų, todėl, panašu, konkurencijos bus. Labai tikimės, kad surinksim dalį komandos, kuri darbuosis ne tik „Galapaguose“, bet ir „Bliuzo naktų“ bei „Roko naktų“ festivaliuose. Tiesa, tiems, kurie dar tik pildys anketą, turiu vieną patarimą: nepatingėkite parašyti išskirtinių motyvacinių laiškų“, – šypsojosi festivalio organizatorius. A. Barniškis-Blėka pridūrė, kad atrinkdami savanorius jie remsis dviem kriterijais: kūrybiškumu ir raumenų stiprumu.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Savanorių anketas reikia užpildyti iki liepos 8 dienos. Jas rasite paspaudę čia.

Rugpjūčio 1-2 dienomis festivalyje „Galapagai“ taip pat pasirodys pasaulinę šlovę pelnę rokenrolistai „The Baseballs“ (Vokietija), Margaret LIVE (Estija), „Curlykills“ (Estija), „Superskankers“ ir Okym Riim (Estija), „Digital Digital“ (Estija), „Bez Bileta“ (Baltarusija), „Krambambulya“ (Baltarusija), Leon Somov & Jazzu, Jurga, Markas Palubenka, „Keymono“, „Liūdni slibinai“, „Lemon Joy“, „Skamp“ ir kiti. Festivalyje pasirodys ir kultinė švedų hip hopo grupės „Supersci“ ir lietuvių repo desantas: MC Mesijus, „Tie Gresni“, Lilas ir Innomine bei Pushaz.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai