„Alfa vyras“ Airinas Arutiunianas iš komiko Olego Šurajevo bando prisiteisti 20 tūkst. eurų

Airinas Arutiunianas ir Olegas Šurajevas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-09 09:45
Tarp „alfa vyro“ Airino Arutiuniano ir komiko Olego Šurajevo įsižiebė konfliktas. Airinas Olegui parodė Vilniaus miesto apylinkės teismui surašytą skundą už dalykinės reputacijos pažeminimą.

„Alfa vyras“ Airinas kaltina Olegą, kad šis prieš metus rodytoje TV3play laidoje „Akcentas“ tariamai jį pažemino, ir už tai dabar prašo 20 tūkst. eurų kompensacijos.

Tuomet laidoje Olegas klausė: „Airinai, jūs tai darote rimtai?“ Pasak Airino, žiūrovams po tokio klausimo veikiausiai peršasi nuomonė, kad jis yra klounas ir savo veikla užsiima nerimtai.

„Mes nufilmavome laidos seriją, kuri buvo skirta Rugsėjo 1-ajai. Arinas aka Patrauklus vyras dalyvavo joje kaip ekspertas, nes, mano kuklia nuomone, jis yra viena iš geriausių pedagogų Lietuvoje. Praėjo metai ir žmogus (Airinas) suprato! Jis viską suprato ir po metų prašo 20 tūkst.“, – po skundo nuotrauka feisbuke rašė Olegas.

Komikas Žmonės.lt pasakojo skundą gavęs dar antradienio vakarą. Jį elektroniniu paštu persiuntė pats Airinas. „Man atrodo, kad tai nėra rimta. Skundą man atsiuntė ne teismas, o pats Airinas. Nepriėmiau rimtai“, – sakė Olegas.

Apie šį skundą nieko nežino ir Vilniaus miesto apylinkės teismas. Pasak teismo atstovės spaudai Guodos Paužaitės, tokia byla teismo bent jau kol kas nepasiekė.

Pasak Olego, Airinas, panašu, nusiteikęs rimtai, tačiau būtent tai dar labiau linksmina Olegą. „Jis, kaip personažas, yra tiesiog nuostabus. Nuoširdžiai manau, kad Airinas yra nuostabus pedagogas ir linkiu, kad jam toliau sektųsi tame versle, kurį jis daro. Jis rimtai nusiteikęs, tame ir visas smagumas. Tačiau kad kiti nerimtai nusiteikę – dar smagiau. “, – kalbėjo komikas.

Su Airinu Žmonės.lt susisiekti nepavyko, jis nekelia telefono ragelio.

Dienos LABADIENA. Prieš metus laidoj Akcentas (tai yra rimta laida apie gyvenimą), mes nufilmavom laidos seriją, kuri...

Posted by Oleg Surajev on Tuesday, 8 September 2015
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai