Alesios ir Romualdo Mačiulių medaus mėnuo Vokietijoje: daug šokolado ir naujos verslo pažintys

Alesia Mačiulis ir Romualdas Mačiulis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2014-07-20 18:00
Birželio pradžioje Minske susituokę verslininkai Romualdas (30) ir Alesia (35) Mačiuliai nepraėjus nė mėnesiui po vestuvių išvyko kopinėti medaus: pora romantiškam beveik dviejų savaičių poilsiui pasirinko Vokietiją – šalį, kuri abiems labai patinka.

„Medaus mes nekopinėjome – vietoje jo Vokietijoje paragavome virš 30 skirtingų šokolado gaminių. Mėgstama Alesios frazė – Charles M. Schulz‘o mintis: „Viskas, ko tau reikia, tai meilė, bet šiek tiek šokolado šen bei ten – nemaišo“, – linksmai pokalbį pradėjo vos prieš kelias dienas į Lietuvą su žmona sugrįžęs R.Mačiulis.

Laimingi jaunavedžiai pasakojo, kad visos kelionės metu spėjo ne tik pasisaldinti šokoladu, bet ir aplankyti galybę restoranų bei kavinių, mat kulinarines recenzijas rašanti Alesia tiesiog dievina ragauti įvairius patiekalus ir užrašinėti savo įspūdžius bei patarimus.

„Kelionės metu mėgavomės nuostabiais patiekalais. Stengėmės lankytis kuo įvairesnėse maisto vietose – ir „Michelin“ žvaigždutėmis apdovanotuose restoranuose, ir šviežius sumuštinius su silke gaminančiuose turgavietėse ir prekyvietėse. Alesiai labai patiko vestuvių proga mano padaryta dovana – tinklaraštis laimesskonis.lt, todėl ji visos kelionės metu rinko jam medžiagą ir fotografijas. Kol Alesia vakarais rašydavo, aš žaisdavau solo šachmatais – tai labai daug kantrybės ir mąstymo reikalaujanti šachmatų atmaina, taigi, kol buvau įnikęs į manevro žirgu galimybes, ji galėjo ramiai rašyti“, – kelionės įspūdžiais dalijosi R.Mačiulis.

„Labai džiaugėmės, kad Vokietijoje beveik visur galioja taisyklė – itališkuose restoranuose dirba italai, graikiškuose – graikai, vokiškuose – vokiečiai ir taip toliau, todėl paragavome labai autentiškų patiekalų“, – pridūrė jaunavedžiai.

Naujos verslo pažintys

Verslininkai pasakojo, kad Vokietijoje besiilsėdami ir besimėgaudami tuo, kas jiems patinka, sutiko ir naujų žmonių, su kuriais užmegztos pažintys, tikėtina, buvo ne tik malonios, bet bus ir naudingos.

„Kelionės metu sutikome daug įdomių žmonių, pavyzdžiui, Hamburge susipažinau su keliais įdomiais verslo žmonėmis.  Mano valdomos įmonės daug projektų atlieka geležinkelių, uostų ir oro linijų sektoriuose, todėl visada domina naujų potencialių klientų poreikiai. Taigi... Vakarienės metu rinkausi gyvą omarą, kurį man turėjo paruošti vakarienei, ir prie akvariumo mes vos vos nesusikūlėm su drūtu vokiečiu dėl labai didelio ir mums patikusio omaro. Abu jo norėjome, nes jis buvo nuostabus ir atrodė, kad tiesiog prašėsi suvalgomas. Juokėmės ir nusprendėme pasidalinti omarą pusiau. Pasirodo, kad jis buvo vienas iš Blohm+Voss įmonės, gaminančios laivus, direktorių“, – apie netikėtai prasidėjusią vieną iš medaus mėnesio metu užsimezgusių pažinčių pasakojo R.Mačiulis.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.


Žiūrėdamas futbolo finalą Romualdas taip pat atsitiktinai susipažino su „Airbus“ kompanijos padalinio informacinių technologijų vadovu, su kuriuo juodu apsikeitė kontaktais ir pasidalins komerciniais pasiūlymais.

„Kelionės metu ir Alesia turėjo galimybę realizuoti savo gabumus – pakalbinti restoranų savininkai daug diskutavo su ja apie maisto ir vyno derinimą, vienas iš jų net pasakė, kad pagal jos rekomendaciją padarys pakeitimų vyno meniu. Nors Alesios tinklaraštis skirtas labiau Lietuvos auditorijai, jie vis tiek prašė atsiųsti nuorodas, jei apie juos kažką parašys“, – naudingomis žmonos pažintimis pasidžiaugė pašnekovas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Pasiteiravus, ar žmona nepyksta, kad medaus mėnesio metu daug dėmesio tenka verslo pažinčių mezgimui ir kartais jai jo tenka mažiau, verslininkas tikino, kad jiedu paiso vienas kito poreikių ir hobių, todėl nesutarimų dėl to nebuvo.

„Alesia niekada neprieštarauja, kad aš daug dirbu ir mano „BlackBerry“ nuolat įjungtas, o aš niekada neatsisakau apsilankyti jos išrinktuose restoranuose“, – šypsojosi R.Mačiulis.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai