Alen Chicco surengs debiutinį koncertą, kokio Lietuvoje dar nebuvo

Alen Chicco
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-14 16:43
Kūčių išvakarėse – gruodžio 23 dieną, magiškoje šv. Kotrynos bažnyčios aplinkoje vyks ne ką mažiau stebuklingas Tomo Alenčiko – Alen Chicco pasirodymas. Tomas išgarsėjo lietuviškajame „X faktoriuje“ ir sulaukė milžiniško gerbėjų srauto dar projektui nė nepasibaigus. Debiutinis Alen Chicco koncertas bus ypatingas, mat jo žiūrovų laukia ne tik jauki, šventinė atmosfera, bet ir daugybė staigmenų.

Koncerto šviesų dizainu rūpinsis vieno didžiausių Lietuvoje šviesų meno projekto autoriai „ABLight“ komanda, vedama meno vadovo Arvydo Buinausko: „Nors koncertų šventiniu laikotarpiu netrūksta, stengsimės visus klausytojus nustebinti netradiciniais ir dar nematytais sprendimais“, – žada komandos atstovai.

„Šiuo metu renku komandą ir tobulinu scenarijų, vyksta diskusijos dėl kuo gražesnio koncerto išpildymo, norisi, kad jis būtų ne eilinis, o būtų visiškai naujo formato, – apie būsimą koncertą kalba pats atlikėjas.

Jis patikino, jog nei šv. Kotrynos, nei jokioje kitoje Lietuvos bažnyčioje to žmonės matę dar nėra.

„Man pačiam tai bus labai didelis iššūkis, bet tuo ir žaviuosi. Pasiruošimas ir idėjos išpildymas suteikia didžiausią pasitenkinimą“, – sako Tomas.

Tomas Alenčikas koncerte pristatys ir savo debiutinę dainą „Aš čia“ bei himną, kurį jis sukūrė specialiai Vilniaus miestui. Koncerte skambės visame pasaulyje gerai žinomi hitai: , „Marry the night“, „Apologize“ „Purple rain“ ir t.t. Šios dainos yra ypač artimos pačiam atlikėjui, mat, kaip sako jis pats – šios dainos ne tik lydį jį visą gyvenimą, bet ir atspindi jo mintis.

„Išgirsite ir tuos populiariausius „X faktoriaus“ kūrinius, dėl kurių aš daugiausiai ir žinomas“, – juokėsi atlikėjas. Jis intrigavo, kad debiutiniame koncerte apsilankys ir garsūs svečiai, tačiau jų vardų išduoti neketino. „Tebūnie tai paslaptis. Iki koncerto viskas paaiškės“, – paslaptį išlaikė Alen Chicco.

Alen Chicco koncertą organizuoja „Džiazo galerija“. Partneriai: „ABLight“, „X faktorius“, „lrytas.lt“, „Hands up“ bei „Event House – kūrybos namai “.

Naujausi straipsniai