Alen Chicco pristato naujos dainos „Aš čia“ vaizdo klipą

Alen Chicco
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-04 18:46
2017 metais muzikiniame projekte „X Faktorius“ sužibėjęs ir su trenksmu grįžti į muzikinę sceną nusiteikęs atlikėjas Tomas Alenčikas-Alen Chicco šiandieną pristatė savo debiutinio kūrinio „Aš čia“ vaizdo klipą.

Originalių idėjų nestokojantis atlikėjas, plačiau save pristatantis kaip „performerį“, t.y. pasirodymuose ne tik muziką, bet ir madą, vaidybą, teatrą, šokį jungiantis Alen Chicco, savo išskirtiniam stiliui ištikimas išliko ir pristatydamas debiutinį vaizdo klipą. Klipą kūrusi šalies muzikos industrijoje dar negirdėta kūrybinė komanda, pavadinimu „Intrinsic“, tai – inovatyvių idėjų ir jų realizavimo būdų ieškantys talentingi kūrėjai. Režisierius Antanas Katilauskas, prodiuseris Ignas Kamarauskas, scenaristas Martynas Mikalonis teigė siekiantys visapusiškos kokybės. Ir išties, žiūrovams šiandieną pristatytas stilingas, šiuolaikiškas „Aš čia“ dainos vaizdo klipas stebina puikiu filmavimo komandos darbu, netikėtų, meninių sprendimų kupina koncepcija.

Alen Chicco
Alen Chicco

Tomas Alenčikas-Alen Chicco plačiau pasakojo apie savo debiutinio kūrinio vaizdo klipo idėją:

„Vaizdo klipe pasirodantys trys personažai, simbolizuoja praeitį, dabartį ir ateitį, o juos jungiantis elementas – raudona šviesa. „Aš čia“ kūrinio žinutė ta, jog tik pripažinęs savo klaidas ir ydas, tampi stipresniu. Praeitis – tavo įveiktos kovos, išmoktos pamokos ir siekiai padaro tave tokį, koks esi šiandieną bei veda į tai, koks būsi rytoj.“

Kviečiame pamatyti ir įvertinti Tomo Alenčiko-Alen Chicco debiutinio kūrinio „Aš čia“ vaizdo klipą:

Naujausi straipsniai