Alen Chicco pristato naują savo kūrybos dainą, skirtą šių metų Eurovizijos konkursui

Alen Chicco „Eurovizijos“ atrankoje/ Gretos Skaraitienės „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-17 17:57
Ekstravagantiškasis dainininkas Alen Chicco pristato naują savo kūrybos dainą „Somewhere Out There“, skirtą šių metų „Eurovizijos“ konkursui.

„Ši daina yra apie kovą. Apie kovą, kuri vyskta žmogaus viduje, kai jis papuola į tokią situaciją, kai atrodo, kad išeities nėra, kad jis pačiame dugne, prarado viską, jam niekas neįdomu“, – sako dainininkas.

Anot jo, dainos posmai simbolizuoja juodąją pusę, o priedainis atskleidžia tą labai mažą kruopelytę vilties, kuri egzistuoja, kad ir kokia beviltiška situacija bebūtų.

„Šitas suvokimas man atėjo iš asmeninės patirties, įkvėpimas parašyti dainą – iš mamos istorijos. Iš draugų gyvenimo. Kolektyvinė sąmonė – kai kažkam blogai, tai visiems blogai“, – kalba dainininkas.

Kaip teigia Alen Chicco, priklausomybių ratas yra užburtas. Vieną dieną viskas gali atrodyti gerai, o kitą jau krenti žemyn. Todėl dainos dalys išdeliotos kontrastingai – šviesu, tamsu. 

Alen Chicco „Eurovizijos“ atrankoje/ Gretos Skaraitienės „Žmonės Foto“ nuotr.
Alen Chicco „Eurovizijos“ atrankoje/ Gretos Skaraitienės „Žmonės Foto“ nuotr.

„Žmonėsdažnai ieško atsakymo knygose, dievuose, tačiau bijo pažvelgti sau vidų ir pripažinti kokia yra situacija“ , – kalba A. Chicco.

Dainos idėja kilo visiškai netikėtai, atlikėjas rėmėsi asmenine patirtimi: „Buvau vienas vidury ežero, vidurnaktį, švietė žvaigždės, labai ryškus mėnulis. Jaučiausi labai blogai, buvau prislėgas ir vienišas. Galvojau kad anksčiau kažkas buvo geriau. Vidury ežero norėjosi paklausti „Are you somewhere out there?“ ir visiškoje tuštumoje man atsakė mano paties aidas, tarsi viltis, kad kažkur toli manęs laukia – aš ne vienas.“

Daina sudėta iš skirtingų patirčių – beviltiškumo ir tikėjimo kovos.

„Eurovizijoje yra labai daug kičo ir beprasmių tekstų. Aš einu norėdamas parodyti savo istoriją, kuri atspindi ir kitų žmonių istorijas. Aš žinau, kad yra labai daug klausytojų, kurie jaučiasi panašiai, kaip aš. Aš manau, kad tokios dainos truputį pakelia nuo žemės ir atveria akis. Tikiuosi, kad ji suteiks kam nors vilties – jūs ne vienas, aš čia ir šiuo keliu galime eiti kartu“, – pasakojo jis.

 

Naujausi straipsniai