Alen Chicco kviečia kartu pabaigti PRIDE mėnesį

Alen Chicco kviečia kartu pabaigti PRIDE mėnesį/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-26 20:20
Šį penktadienį Vasaros Terasoje įvyks pirmasis Alen Chicco koncertas su grupe. Juodaodis šokėjas Matthew, mergina būgnininkė, drag queens podiumu tapsianti scena ir šokiruojantis atlikėjo įvaizdis – „Visus kviečiu šią nepaprastą dieną praleisti mano koncerte ir atšvęsti meilę visomis spalvomis, o jų bus A LOT!“

Tai bus ryškus PRIDE mėnesio pabaigimas, sutampantis su Stonewall riaušių 50-osiomis metinėmis.

Stonewall – istorinis įvykis vadinamas pirmuoju PRIDE, kai 1969m. birželio 28d. LGBT žmonės JAV pasipriešino valdžios vykdomam persekiojimui. Šiomis riaušėmis prasidėjo LGBT žmonių judėjimas už laisvę mylėti.

Alen Chicco kviečia kartu pabaigti PRIDE mėnesį/Organizatorių nuotr.
Alen Chicco kviečia kartu pabaigti PRIDE mėnesį/Organizatorių nuotr.

„Nuo to laiko daug kas pasikeitė, bet dar daug reikia keisti ir aš džiaugiuosi galimybe tai daryti Lietuvoje.“ – teigia Alen Chicco.

Drąsūs pasirodymai su drag artistais ir visiška laisvė kūrybai tampa stimulu šiems pokyčiams. Visiško atvirumo muzikoje ir ekstravagantiškų kostiumų kontrastas, kuria neužmirštamą šou, skatinantį žiūrovus eksperimentuoti ir kurti gyvenimą pagal savo taisykles.

„Meilei nėra sąlygų, išimčių. Ji vienoda tarp visų. Užteks ignoruoti ir nematyti „kitokios“ meilės, nes ji nėra kitokia!“

„Šiuo koncertu užbaikim PRIDE mėnesį ir pradėkim PRIDE gyvenimą!”

Naujausi straipsniai