Alen Chicco kartu su atlikėju Ziggy Sound pristato kūrinį „Wanna Know“: lyriškoje dainoje – asmeninės istorijos

Alen Chicco ir Ziggy Sound
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-19 13:53
Drag artistas ir lietuviškos pop muzikos kūrėjas Tomas Alenčikas, žinomas kaip Alen Chicco, kartu su debiutuojančiu atlikėju Ziggy Sound pristato naują kūrinį pavadinimu „Wanna Know“.

Prieš pusę metų susitikę atlikėjai neturėjo jokios vizijos naujai dainai ir kaip patys sako, viskas gimė labai natūraliai: „Kai susitikome, Žygis iškart pradėjo groti akordus, o man gimė melodija, kurią ir pradėjome vystyti. Vėliau pradėjome daug ką keisti, nes supratome, kad daina turi didelį potencialą . Mes esame labai skirtingi atlikėjai, todėl teko gerai pasukti galvą kaip į keturias minutes sutalpinti abiejų asmenines istorijas, kurios sietųsi. Manome, kad pavyko“, – sako Alen Chicco.

Aranžuotę atlikėjams kūrė Lietuvoje naujas perspektyvių prodiuserių duetas Moosu X (Justas Kulikauskas, Aurimas Galvelis). „Iš karto pasitikėjome Moosu X komanda, nes šie žmonės žino ką daro ir, svarbiausia, mėgsta ieškoti. Mums tai buvo labai svarbu, nes norėjome atrasti geriausią dainos versiją ir neskubėti paleisti į pasaulį „sueis“ versijos“, – teigia atlikėjai.

Nauja daina „Wanna Know“ – tai lyriška baladė, apie kurią Alen Chicco savo pranešime teigia: „Mes visi norime, kad mums patinkantis žmogus atsakytų tuo pačiu, bet dažnai tiesiog pamirštam paklausti ir susikuriam iliuziją savo mintyse. Tikiuosi, kad ši daina paskatins užduoti klausimus, kurie turėjo būti užduoti seniai“.

Naujausi straipsniai