Alen Chicco įvaizdį per M.A.M.A apdovanojimus įkvėpė Donaldas Trumpas

Allen Chicco / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-27 19:39
„X Faktoriaus“ žvaigždė Alen Chicco į sausio 26 dieną „Žalgirio“ arenoje vykusius Lietuvos muzikos apdovanojimus atvyko vilkėdamas ekstravagantiškus drabužius. Kaip visada savo įvaizdžiu jis rūpinosi pats, tačiau šį kartą prisipažino, kad dėl užrašo ant jo marškinėlių yra kaltas ne kas kitas, o JAV prezidentas Donaldas Trumpas.

Roberta Raubickaitė, gera Alen Chicco draugė, jau ne pirmą kartą padėjo vaikinui išsiskirti iš minios. Tiesa, kaip jis turi atrodyti, atlikėjas nusprendė pats. Draugė padėjo drabužius pasiūti. Plastiko motyvai, ryškios kelnės, nematytas apavas ir... Marškinėliai, papuošti užrašu: MAKE POP GREAT AGAIN (Padaryti popmuziką ir vėl gera).

„Kaip Trumpo rinkimų kampanija skelbė Make America great again (Padaryti Ameriką ir vėl puikia), taip ir aš pareiškiu – Make pop great again. Jūs nematote paskutinio žodžio, nes jį paslepia diržas“, – portalą Žmonės.lt tikino Alen Chicco.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Išskirtiniais pasirodymais bei tokia pačia išvaizda garsėjantis Alen Chicco raudonu kilimu ėjo drąsiai. Tiesa, vaikinas pirmą kartą dalyvavo tokiame didžiuliame, muzikai dedikuotame renginyje.

Per apdovanojimus į sceną Alen Chicco žengė pasitikėdamas savimi. Dar prieš pasirodymą jis tikino, kad jokio jaudulio nejaučia.

Beje, ekscentriškajam dainininkui neužteko laiko ant raudono kilimo.

„Nieko ypatingo tas kilimas. Kažkaip per greitai nuėjome. Norėčiau dar pasifotkinti“, – šypsojosi Alen Chicco.

Pasiteiravus, ką šį vakarą palaiko iš Lietuvos muzikos pasaulio, vaikinas nepasimetė ir akimirksniu atsakė: „Aišku, kad labiausiai sergu už savo draugę Jazzu.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai