Aleksandro Ivanausko-Faros dukra Jurgita parodė neseniai gimusį trečią vaiką

Aleksandras Ivanauskas-Fara, Jurgita Liukaitienė ir jos dukra Fausta / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-20 12:00
Neseniai trečiosios atžalos susilaukusi dainininkė, „Rondo“ lyderio Aleksandro Ivanausko-Faros dukra, „Božolė“ choro vadovė Jurgita Liukaitienė sako išgyvenanti emocionaliai stipriausią ir vieną darbingiausių savo gyvenimo laikotarpių.

„Kai gimė Fausta, namuose pabuvome labai neilgai. Pirmoji dukrelės kelionė, žinoma, buvo pas senelius. O dabar ji mane lydi visur“, – su šypsena apie spalio 3-ąją pasaulį išvydusią trečiąją atžalą pasakojo laiminga mama.

Nors Fausta gimė tokio pat ūgio ir svorio kaip jos vyresnėlė sesuo Lėja, naujagimė yra smulkesnių bruožų, todėl tėvams atrodo itin mažutė. Ji, pasak J. Liukaitienės, labai labai rami mergaitė.

„Tokių jausmų dar nesu išgyvenusi. Fausta, regis, visai kitokia nei Lėja ir Patrikas. Su vyresniais vaikais tikrai buvo rūpesčių. O dabar – jokio vargo! Galiu mėgautis ir motinyste, ir darbu“, – patikino pašnekovė.

Kai gimė Patrikas, Jurgita dar nevairavo automobilio, todėl su mažyliu daugiausiai laiko praleisdavo namuose. Tuo tarpu Lėja nuo pirmųjų dienų tapo keliauninke ir su mama užsukdavo ir pas drauges, ir į darbą.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Kol kas neaišku į ką panaši Fausta. Mergaitės plaukai ir akys tamsios.
„Turbūt turės daugiau tėčio bruožų“, – svarsto su vyru, bušido kovotoju Karoliu Liukaičiu dukrelės susilaukusi dainininkė.

Bene pirmoji šventė, kurioje teko sudalyvauti Faustai, buvo šeimai priklausančios „Detox Box“ šviežių sulčių programų krautuvėlės gimtadienis. Prieš vienerius metus įkurtai įstaigai iki pat gimdymo vadovavo pati J.Liukaitienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai