Aleksandro Ivanausko-Faros dukra Jurgita emigracijoje ištvėrė 4 mėnesius: „Tai ne man“

Aleksandras Ivanauskas-Fara dukra Jurgita / tomasfoto.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-01 14:27
Kaip ir kiekvieną šeštadienį, taip ir rytoj TV3 žiūrovus žadins nuotaikinga ir azartiška kulinarinių dvikovų ir pokalbių laida „Virtuvės istorijos“. Šįkart laukia šeimyninės varžytuvės, mat dėl geresnio kulinaro vardo susikaus legendinės grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara bei jo dukra, taip pat dainininkė Jurgita. O užduotis nuspręsti, kuris iš jų geresnis virtuvėje, atiteks jaunajai kartai – Aleksandro anūkei, Jurgitos dukrai Lėjai.

Abu laidos herojai bus nusiteikę kaip niekad azartiškai. Kauno centre esančio restorano „Miesto sodas“ kulinarinėje studijoje „Gastro siena“ Aleksandras, kartu su laidos vedėja Ilona Juciūte-Čibirkiene virs gardžią žuvienę, o Jurgita, padedama vieno geriausių šefų Lietuvoje Ruslano Bolgovo, grilyje keps šamo filė su polenta bei pomidorų salsa.

„Valgyt tėtis moka gaminti, bet aš gaminu geriau“, – kupina azarto ir noro nugalėti laidos pradžioje teigs Jurgita.

Legendinės grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara - tikras scenos veteranas, kurio dainas pilnose koncertų salėse mintinai traukia tiek jauni, tiek vyresni. Tačiau sėkmė žinoma vyrą lydi ne tik scenoje, bet ir asmeniniame gyvenime – su mylima žmona Rima jiedu užaugino tris talentingus vaikus bei būrį šaunių anūkų.

Aleksandras Ivanauskas-Fara dukra Jurgita / tomasfoto.lt nuotr.
Aleksandras Ivanauskas-Fara dukra Jurgita / tomasfoto.lt nuotr.

Visgi, vienam tokių darnių šeimos santykių sukurti nebūtų pavykę, todėl Aleksandras labai dėkingas savo žmonai Rimai už jos kantrybę ir supratingumą. Mat muzikanto duona, gastrolės, koncertai iki paryčių – tikrai nelengvas išbandymas šeimai.

„Kokia mūsų santykių auksinė taisyklė? Atsiprašinėju jos visą laiką – yra už ką, nėra už ką, visąlaik reikia atsiprašyt. Gali net avansu iškart atsiprašyti, jeigu žinai, kad kažką tai padarysi ne taip kaip reikia“, – laidoje juokaus žinomas vyras.

„Muzika man ir darbas, ir gyvenimo būdas. Vaikai irgi pasekė muzikos keliu, tačiau jų aš niekada neįkalbinėjau. Benas išmoko pats grot, vėliau pradėjo prodiuserio veiklą, ką dabar sėkmingai daro su atlikėja Beatrich. O Jurgita dainuoja kartu su „Rondo“ kaip pritariamasis vokalas“, – apie atžalas laidoje pasakos Aleksandras.

Aleksandro šio ryto priešininkė dukra Jurgita Liukaitienė – tikras įrodymas, jog obuolys nuo obels netoli rieda. Ji iš tėvo paveldėjo ne tik charizmą, bet ir puikų balsą. Kurį laiką Ispanijoje gyvenusi moteris neseniai grįžo atgal į Lietuvą bei pripažino, kad emigracija – ne jai.

„Neseniai grįžau iš Barselonos, kur ištvėriau keturis mėnesius. Pradžioje buvo tikrai smagu, tačiau vėliau emocijos pasikeitė ir supratau, kad tai ne man“, – apie emigraciją ir gyvenimą svetur laidoje pasakos Jurgita.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai