Aleksandras Rybakas Kaune susitiks su šokėjais, o Vilniuje slapta pasigražins

Alexanderis Rybakas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-16 09:48
Penktadienį į Lietuvą iš tolimojo Kataro, kur koncertavo, atvyksta 2009-ųjų „Eurovizijos“ laimėtojas Aleksandras Rybakas. Jis ne tik pasirodys scenoje Kaune. Baltarusių kilmės norvegui suorganizuotas vienas slaptas vizitas Vilniuje, apie kurį jis pasakoti atsisako.

Šeštadienį Kaune esančioje Veterenarijos akademijoje, Didžiojoje salėje Aleksandras surengs savo pasirodymą šokių kolektyvo „Time to Show“ jubiliejiniame koncerte. Dainininkas su šiais lietuviais susipažino daugiau nei prieš metus per savo atstovą Baltijos šalims. A.Rybakui dirbti su lietuviais, jis juos pakvietė tapti asmeniniais šokėjais ir keliauti kartu po pasaulį.

Draugystė tęsiasi jau antrus metus. Todėl, kai „Time to Show“ atstovai pakvietė Aleksandrą į savo šventę, jis mielai sutiko atvykti ir be jokio atlygio surengti efektingą pasirodymą. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Teko telefonu kalbėtis su Aleksandru ir jį pakonsultuoti dėl tam tikrų rengiamo siurprizo detalių. Tikiuosi, smėlio ir kupranugario iš Kataro neveš, bet, kažko, kas susiję su pilvo šokiais, tikrai galima tikėtis. Nežinau, kol kas nesako, ar pats šoks, ar nusižiūrėjo kokią pilvo šokėją“, – šypteli A.Rybako atstovas Baltijos šalims, renginių organizavimo įmonės „Perfection“ vadovas Ramūnas Dieliautas.

Aleksandras Lietuvoje viešės nepilnas dvi paras. Į Vilnių jis atskrendą penktadienį popiet, šeštadienį turės pasirodymą Kaune, tačiau atlikėjas turi reikalų ir sostinėje, apie kuriuos kalba nenoriai. Pasak „Eurovizijos“ nugalėtojo vadybininko, jis čia turi „asmeninį susitikimą dėl savo išvaizdos“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai