Aleksandras Rybakas grįžta į „Euroviziją“!

Aleksandras Rybakas / Julios Nagelstad nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-16 12:35
Kovo 10 dieną Norvegija išsirinks atlikėją, kuris šaliai atstovaus „Eurovizijos“ dainų konkurse, vyksiančiame Portugalijoje. Išplatintame pranešime skelbiama, kad kartą šį konkursą jau laimėjęs Aleksandras Rybakas grįžta į sceną ir bus vienas iš dešimties besivaržančių dalyvių.

„Į šios dainos kūrimą įdėjau labai daug pastangų ir laiko, todėl labai džiaugiuosi, kad vėl grįžtu į „Melodi Grand Prix“ (Norvegijos nacionalinė atranka į Eurovizijosdainų konkursą). Tikiu, kad ši daina pasieks daugybę žmonių visame pasaulyje!“ – sako atlikėjas A. Rybakas.

Žinia, kad Aleksandras Rybakas grįžta į „Eurovizijos“ atrankas, buvo paskelbta Norvegijos nacionalinio transliuotojo surengtoje spaudos konferencijoje, kur buvo pristatyti visi finalistai.

Paskutinį kartą, prieš 9 metus, Aleksandras dalyvavo atrankoje su daina „Fairytale“ ir tąkart laimėjo nacionalinę atranką surinkęs rekordinį balų skaičių. Vėliau jis iškovojo triuškinančią pergalę dainų konkurso finale. Daina „Fairytale“ vis dar įrašyta į „Eurovizijos“ istoriją kaip rekordinė – už ją buvo atiduota daugiausia balsų per visą konkurso istoriją. Šiemet atlikėjas konkurse dalyvaus antrą kartą su savo paties parašyta daina „That‘s How You Write A Song“.

Sugrįžimą į „Melodi Grand Prix“ atlikėjas vertina kaip naują žingsnį jo muzikinėje karjeroje. Daina „That‘s How You Write A Song“ – linksma ir netikėta popstiliaus daina su aštuntojo dešimtmečio disko ir funko muzikinio stiliaus prieskoniais.

Dainos žodžiai, parašyti Aleksandro, yra apie tikėjimą savimi ir savo paties idėjomis, apie tai, kad žengus vieną žingsnį savo svajonės link tikrai įmanoma ją pasiekti. „Būsiu labai laimingas, jeigu sugebėsiu įkvėpti daugiau žmonių tikėti savo talentu ir išdrįsti savo idėjas ir mintis išrašyti popieriuje!“

Aleksandro Rybako didžiausia svajonė šiuo metu, be abejo, yra atstovauti Norvegijai Portugalijoje: „Žinau, kad šansai tam pačiam atlikėjui laimėti konkursą antrą kartą gali būti maži, bet man būtų didžiulė garbė vėl atstovauti Norvegijai!“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai