Aleksandras Pogrebnojus: „Tėvystė mane išgelbėjo nuo alkoholizmo“

Aleksandras Pogrebnojus ir Monika Račiūnaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-06 11:39
Žinomi Lietuvos vyrai neabejoja – derinti karjerą su tėvyste – nelengvas iššūkis. Vis dėlto, tėvu tapęs drabužių dizaineris Aleksandras Pogrebnojus sako, kad būtent tėvystė jį išgelbėjo nuo alkoholizmo.

„Anksčiau išeidavau į miestą ir linksmindavausi iki paryčių. Dabar taip nebėra. Sunkiai jaučiu ribas ir neturiu saiko jausmo, todėl tėvystė man tapo apsauga nuo prasigėrimo, prasivalkiojimo ir užmigimo kur nors patvoryje“, – šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ teigs A.Pogrebnojus.

Nors tris kartus vedęs Aleksandras pirmo vaiko sulaukė tik 44-erių, jis niekada nenorėjo tikėti, kad vaikų jau nebeturės. „Ačiū Dievui, kad netapau tėvu dvidešimties, tada dar nieko nesupratau apie pasaulį“, – sako dizaineris.

Žmonės amžiną meilę prisiekti gali tik gyvenimo saulėlydyje

Aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis daugelį metų ne vienai merginai priminė tobulą partiją šeimai kurti – išvaizdus, perspektyvus, kilęs iš geros šeimos. Tačiau Vytautui sukūrus šeimą, žiniasklaidoje pradėjo sklisti gandai, kad linksmo būdo aktorius ir toliau šėlsta iki paryčių savo sužadėtinę ir dukrą palikęs namuose.

„Taip, vakarėliai ir linksmybės iš tikrųjų ilgą laiką buvo neatskiriama mano gyvenimo dalis. Bet tas laikas jau praėjo, – sako Vytautas. – Paprasčiausiai išaugau juos“. Prieš kelis mėnesius Vytautas pasipiršo savo vienmetei mylimajai, modeliui Evai Saikovskai. Pora ir jų dukrelė jau seniai gyvena kartu viename iš sostinės miegamųjų rajonų, todėl Vytautas patikina, kad santuoka jam – nedaug reiškiantis formalumas. „Vestuvės tikrai bus, tai graži šventė, tačiau aš šio formalumo visiškai nesureikšminu“.

Luko Balandžio nuotr.
Luko Balandžio nuotr.

„Nemėgstu aikštingų, dirglių, valdingų, arba dar kitaip vadinamų moterų su charakteriu. Moteris turi būti ne protinga, o išmintinga, kad žavėtų vyrus“, – neabejoja aktorius. Vytautas tikina – dar anksti svarstyti, ar Eva – tai moteris visam gyvenimui. Pasak aktoriaus, žmonės amžiną meilę prisiekti gali tik gyvenimo saulėlydyje.

Stano tėvystė

Dainininkas Stano po skyrybų su mylimąja Indre Bartkute gyvena vienas. Tačiau įvykus skyryboms, skirtingai nei daugelis jaunų tėvų, Stano neatidavė vaiko mamos globai, o prisiėmė atsakomybę už savo sūnų Ričardą ir pats jį augina.

„Mano, kaip ir kitų žmonių gyvenime vaikai neatsiranda iš niekur. Buvo santuoka, žmona ir vaikas. Ir mes pasekėm tokiu netradiciniu modeliu Lietuvoje ir vienodai rūpinamės vaiku. Vienodai tiek laiko atžvilgiu, tiek ir visais kitais atžvilgiais. Ir tai yra labai gerai, aš labai džiaugiuosi, kad vis daugiau tėvų atsiranda, kurie supranta, kad tėvystė svarbus ir labai geras dalykas. Jeigu jau padarei tokią klaidą gyvenime ir išsiskyrei, vis tiek būtinai dviese turite būti šalia vaiko“, – neabejoja Stano.

Žinomi tėvai – šį pirmadienį, 20.15 val., LNK laidoje „Nuo... Iki“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai