Aleksandras Pogrebnojus tesėjo pažadą: pristato alternatyvią olimpiečių aprangos kolekciją

Aleksandro Pogriebnojaus sukurta olimpiečių apranga / Pauliaus Gasiūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-08 10:33
Alternatyvią olimpiečių aprangą sukurti pasižadėjęs dizaineris Aleksandras Pogrebnojus kaip tarė, taip ir padarė: pristato mini kolekciją „Aš ir Tu – vieno kraujo“.

Pažadą sukurti naują, alternatyvią olimpiečių aprangą, A.Pogrebnojus davė balandžio mėnesį, kai buvo pristatyta „Audimo“ kurta apranga. Dizaineriui šioji nepatiko, todėl ir nutarė pristatyti savą viziją.

„Kolekciją kūriau ne iš principo, o dėl to, kad turint gerą idėją ir per trumpą laiką galima kažką įdomaus padaryti. Manau, visiems ši maža kolekcija patiks“, – Žmonės.lt sakė A.Pogrebnojus.

„Aš ir Tu – vieno kraujo“ – tai mini kolekcija, kurią sudaro vyriškas ir moteriškas modeliai: polo marškinėliai su šortais ir suknelė. Sukurtas ansamblis puikiai tiktų mūsų sportininkams pasipuošti olimpinių žaidynių atidarymo šventėje ar pasipuošti kitomis progomis.

Ši kolekcija – tai idėjų koncentratas, iš kurio kuriant visą kolekciją išsivystytų ir kiti modeliai, spalvos, raštai (kol kas tai tik 3 savaičių darbo rezultatas). Pirmas šalies sportininkų įspūdis visada svarbiausias ir lemiamas, nes juos pamato viso pasaulio akys – arba įsimena, arba jie paskęsta margame Rio de Žaneiro sporto ir mados karnavale.

Pauliaus Gasiūno nuotr.
Pauliaus Gasiūno nuotr.

Kolekcijoje jaučiama vieno iš nuostabiausių Lietuvos dailininkų Kazio Varnelio tapybos įtaka, o spalvų gama, žinoma, Vyčio vėliavos, raštą ir jos grafiką papildo Gediminaičių stulpai.

Pagrindinė kolekcijos idėja ir jos šūkis – mūsų sportininkų olimpiečių ir visų Lietuvos žmonių vienybė, nes tik tada laimėsime aukso medalius ir tik visi kartu aukštai iškėlę šią nuostabią Vyčio vėliavą galime kurti geresnę Lietuvą.

Kolekciją pristatyti A.Pogrebnojus pakvietė lengvaatletę Airinę Palšytę ir modelį Joną Stankevičių – specialioje fotosesijoje jiedu pozavo priešais Pauliaus Gasiūno fotoobjektyvą. Grimą modeliams kūrė Monika Račiūnaitė, šukuosenas – Karina Zelkevičiūtė-Tkačenko.

Pauliaus Gasiūno nuotr.
Pauliaus Gasiūno nuotr.

Kaip Žmonės.lt sakė A.Pogrebnojus, šios kolekcijos tiražas – labai ribotas, prekyboje ji pasirodys netrukus. „Kiekvieno modelio bus pagaminta ne daugiau nei 50 vienetų. Prekyboje kolekcija pasirodys birželio 25-ąją. Iki olimpiados spėjame“, – sako A.Pogrebnojus.

Kolekciją bus galima įsigyti SIL sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvėse Kaune bei elektroninėje parduotuvėje www.sil.lt.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai