Aleksandras Pogrebnojus „Mados infekcijoje“ laiką leido su žmona Monika Račiūnaite, sūnumi ir broliu

Aleksandras Pogrebnojus ir Monika Račiūnaitė-Pogrebnojė / Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-27 23:02
Penktadienį Šiuolaikinio meno centre Vilniuje vykusiame 17-ojo festivalio „Mados infekcija“ atidaryme podiumai, panašu, buvo du: ir pagrindinis – salėje, ir centro koridoriuose, kur būriavosi žiūrovai. Stilingai pasipuošę renginio svečiai stebino savo išvaizdos viražais, akį ypač traukė čia pasirodžiusi dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus šeimyna: menininkas į festivalį atėjo su žmona Monika Račiūnaite ir sūnumi Mykolu, čia pasirodė ir jo ekstravagantiškasis brolis Stasys Purys.

Penktadienį pristatytas dizainerių kolekcijas galite pažiūrėti čia. 

Per dvi festivalio dienas žiūrovai išvys 16 kolekcijų, tarp kurių – ir svečių iš Prancūzijos, Vokietijos, Belgijos, Latvijos, Rusijos. 

Dizaineris Aleksandras Pogrebnojus renginyje pasirodė kartu su žmona, modeliu Monika Račiūnaite, ir sūnumi Mykolu.

Čia taip pat tradiciškai apsilankė ir menininko brolis Stasys Purys, ir kaip įprasta, pademonstravo ekscentrišką stilių.

Be abejo, renginiui visi jie pasiruošė stilingai: A.Pogrebnojus prie tamsių kelnių priderino paties kurtus marškinėlius, margintus it Veronos siena, esanti šalia žymiojo Džiuljetos balkono, ir dizainerės Agnės Kuzmickaitės kurtą kostiuminį švarką.

Pastarasis yra iš jos naujausios kolekcijos, per pristatymą švarką demonstravo A.Kuzmickaitės vyras Saulius Prūsaitis. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Agnė Kuzmickaitė ir Aleksandras Pogrebnojus apie margintos medžiagos panašumą: tai mados tendencija

Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.

Vardinį drabužį vakarui pasirinko ir M.Račiūnaitė: ji vilkėjo A.Pogrebnojaus kurtą suknelę iš naujausios jo kolekcijos „Abracadabra“. Per šios kolekcijos pristatymą ji buvo pagrindinis šou modelis. 

O menininko brolis Stasys tradiciškai pademonstravo itin originalų kostiumą: šįmet prie įprastos laisvalaikio aprangos jis priderino visą veidą ir galvą paslėpusį aksesuarą iš plastmasės. Žmonės.lt kalbintas Stasys tikino, kad šį „apdangalą“ susikūrė pats, tam jam prireikė „tik trijų valandų“, o visa tai galėtų pavadinti tiesiog „žaidimu“.

Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai