Aleksandras Pogrebnojus apkaltino žmoną Moniką dėl neištikimybės

Aleksandras Pogrebnojus ir Monika Račiūnaitė / Klubo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-22 22:45
Dizaineris Aleksandras Pogrebnojus vėlyvą sekmadienio vakarą pratrūko: viešai apkaltino savo žmoną Moniką Račiūnaitę neištikimybe.

Kad žmona Monika jam neištikima, A.Pogrebnojus pareiškė savo „Facebook“ paskyroje.

Čia žinomas dizaineris publikavo nuotrauką, kurioje – dviejų žmonių, meiliai leidžiančių laiką ežere, siluetai. Anot A.Pogrebnojaus, nuotraukoje – jo žmona su meilužiu.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Greta fotografijos A.Pogrebnojus rašė:

„DĖMESIO! Aš šitą foto viešinu NE DĖL TO, KAD aš turiu POLINKĮ Į MAZOCHISMĄ ...

Tiesiog ši situacija yra nuėjus jau per toli... Tai tik mažas pavyzdys. Kai paklausiu Monikos, kur ji dabar yra (nes kartasi negrįžta paromis namo), kur tu esi, kur tu esi???? Čia juk normalus klausimas?.. Jos atsakymas būna, tipo, tuoj... Paskutinis atvejis – tokia foto (foto, kuri yra... pažiūrėkit), bet kokiam jaunam... bičui tai visiškas tiesus kelias į savižudybę, ar manot, kad čia juokas? Kas nors iš jūsų, net jeigu turėjot sunkių ir net labai sunkių, ką nors panašaus matėt?.. Nemanau... Su manim taip galima, pasirodo... Laisvai, aš tipo viską atlaikysiu... Aš kaip robotas policininkas ar dar kaip...

Šis nuotykis nuėjo per toli, O DAR jos naujas draugas ją pripratino prie NARKOTIKŲ (rūšies nežinau, gal čia kas nors tuo užsiima, išsiaiškins).“

Žmonės.lt susisiekus su pačiu A.Pogrebnojumi, žinomas dizaineris patvirtino savo kaltinimus žmonai ir tikino ketinąs išsiskirti.

Monika Račiūnaitė: „Mes nesame vyras ir žmona“

Vėlyvą sekmadienio vakarą Žmonės.lt susisiekus su pačia Monika Račiūnaite, žinoma moteris sakė mačiusi, ką A.Pogrebnojus apie ją parašė „Facebook“ tinkle. Ji tikino esanti be žado.

Realiai, mes nesame vyras ir žmona, niekada jais ir nebuvome.

„Man sunku paaiškinti jo poelgius, kaip jis čia elgiasi“, – Žmonės.lt sakė M.Račiūnaitė.

Moteris tikino, kad su A.Pogrebnojumi jos nebesieja jokie jausmai: „Realiai, mes nesame vyras ir žmona, niekada jais ir nebuvome. Tai – mūsų asmeniniai dalykai. Nežinau, kodėl jis sugalvojo čia kelti viską į viešumą.“

Paklausta, ar jai mesti kaltinimai – pagrįsti, M.Račiūnaitė tikino tikrai nesanti priklausoma nuo narkotikų. Apie A.Pogrebnojaus pareiškimus dėl meilužio M.Račiūnaitė nekalbėjo.

„Aš tikrai nesu priklausoma nuo narkotikų. Nežinau, ką jis čia šneka. Važiuoti į narkologinį pasitikrinti? Niekur nevažiuosiu“, – sakė ji.

Ne pirmas skandalas

Tai jau ne pirmas kartas, kada dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus šeimoje kilęs konfliktas tampa skandalu.

2014-aisiais dizainerio ir jo žmonos pavardės buvo linksniuojamos dėl smurto šeimoje. Tąsyk A.Pogrebnojus atsidūrė areštinėje, nes žmona jį apkaltino kėlus ranką, tuo tarpu pats menininkas skundėsi, kad žmona jį apdraskė.

Vis dėlto pora netruko nesutarimų pabaigti ir toliau viešumoje rodėsi kaip mylinti šeima.

M.Račiūnaitė ir A.Pogrebnojus susituokė 2012-ųjų gegužę, drauge pora augina sūnų.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai