Aleksandras Ivanauskas-Fara susidūrė su sveikatos problemomis: susirgo tymais

Aleksandras Ivanauskas-Fara / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-14 14:26
Garsiosios grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara susidūrė su sveikatos problemomis – dainininkas paguldytas į ligoninę ir šiuo metu kovoja su tymais.

Ketvirtadienį spaudai išplatintame pranešime buvo paskelbta, kad A. Ivanauskas-Fara kartu su Nijole Pareigyte-Rukaitiene nepasirodys LRT muzikiniame projekte „Dvi kartos“ – mat Aleksandrui ant scenos lipti sutrukdė sveikatos problemos. 

„Kadangi šios laidos tema – šokiai, tai Fara repetuodamas pakėlė labai aukštai Nijolę, tada ji krito, o Fara įskilo. Linkime jam kuo greičiau pasveikti“, – juokavo laidos vedėjas Giedrius Savickas.

Kaip praneša naujienų portalai, A. Ivanauskas-Fara ligoninėje – jau savaitę. Vyrą pakirto tymai. Kada sugrįš į sceną muzikantas kol kas dar nežino, tačiau patikino, kad šiuo metu jaučiasi geriau. 

Nepaisant to, šį šeštadienį projekto „Dvi kartos“ gerbėjų laukia įspūdinga laida – duetai atsakingai ruošėsi šokių temai ir ją interpretavo itin išradingai. Didžiausia intriga – į projektą įsiliejusi nauja, dar šou nematyta pora. „Dvi kartos“ rengėjai atskleidžia tik tiek, kad praėjusį savaitgalį žiūrovų sprendimu šou palikusius Giedrių ir Nojų Arbačiauskus pakeis irgi vyriškas duetas.

Dar viena staigmena projekto gerbėjų laukia prie komisijos stalo. „Trys vilkai ir pusantros vilkės“, – taip naująją komisijos sudėtį apibūdino šou kūrėjai.

Naujausi straipsniai