Aleksandras Ivanauskas-Fara: „Atėjo laikas taisyti jaunystės klaidas“

Aleksandras Ivanauskas / Lauros Kondratės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-25 09:59
„Daug metų nei sportavau, nei tinkamai maitinausi, nei ilsėjausi. O dabar atėjo laikas ištaisyti jaunystės klaidas“, – atvirai kalbėjo grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara.

Žinomas atlikėjas patikino – pastaruosius kelerius metus jis skiria vis daugiau laiko sau: organizmą detoksikuojantys sulčių kokteiliai, subalansuota mityba, fizinis aktyvumas. O nuo 2017-ųjų spalio A. Ivanauskas tapo itin dažnu sporto klubo lankytoju. Įprastai jis į individualią treniruotę eina penkis kartus per savaitę. Visai neseniai dar dvi dienas dainininkas „pašventė“ naujam atradimui – giliuosius raumenis elektra stimuliuojantiems užsiėmimams.

„Labai greitai pajutau jų efektą ir supratau, jog vien sporto klubo man nepakanka. Norint suaktyvinti ir priversti dirbti tuos raumenis, apie kurių egzistavimą ne kažin ką težinome, būtini netipiški pratimai“, – patirtimi dalijosi pašnekovas.

A.Ivanauskui treniruotis padeda olimpietė Rasa Drazdauskaitė ir ilgų nuotolių bėgikė Monika Juodeškaitė. Būtent šis patyrusių lengvaatlečių duetas įkūrė Kaune sporto studiją „StimFit“, kurioje geresnės savijautos, tvirtesnių raumenų, dailesnių kūno formų siekia tiek eiliniai miestiečiai, tiek profesionalūs sportininkai.

Visų kūno raumenų elektrostimuliacinei treniruotei reikia kelių dalykų: aprangos, kostiumo su dvidešimčia impulsus skleidžiančių daviklių bei užsiėmimo intensyvumą reguliuojančio aparato.

Treniruotė tetrunka 20 minučių. Jos metu R. Drazdauskaitė arba M. Juodeškaitė rodo, kokius pratimus reikia atlikti tuo metu, kai elektra ima veikti raumenis. Jos intensyvumą galima reguliuoti atsižvelgiant į pakantumą srovei ir tai, kokioms kūno zonoms norima skirti daugiau dėmesio.

„Sportuoti ketinu ne tik žiemą, bet ir visą vasarą. Jei būsime su grupe išvykę koncertuoti, o vietoje, kurioje gyvensime, nebus sporto klubo, tai kasdien bent pusvalandį pabėgiosiu“, – patikino A. Ivanauskas-Fara.

Sportas jam padeda kontroliuoti ir kūno svorį, kuris pastaruosius ketverius metus nesikeičia – tuomet, atsisakęs patiekalų iš miltų, bulvių ir pieno produktų, jis numetė 15 kilogramų svorio.

„Dabar gerai jaučiuosi. Po treniruočių esu energingas, norintis kažką nuveikti, o ne prigulti ant sofutės pailsėti.“

A.Ivanauskas-Fara patikino niekada nesilaikęs drastiškų dietų, o stengdavęsis rasti tokį organizmui priimtiną sporto krūvį bei mitybos planą, kuris turėtų ne trumpalaikį, o daugelį metų efektyvų rezultatą.

„Dabar kartais suvalgau ir nerekomenduojamų produktų. Tuo tikrai nepiktnaudžiauju. Žarnyno darbą padeda reguliuoti maistinės skaidulos, o kas kelis mėnesius praktikuoju ir natūralių sulčių programas“, – sakė atlikėjas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai