Aleksandras Brokas apie buvusią žmoną Ingą Brokę: „Dėl to, kad keliai išsiskiria, nenustoji bendrauti“

Aleksandras Brokas ir Inga Brokė / Renginio organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-14 10:31
Penktadienio vakarą į sostinės „Agni“ aprangos namus sugužėjo būrys stilingu ir sveiku gyvenimo būdu besidominčių žmonių. Čia vyko naujos šių mados namų vadovės Ingos Brokės kolekcijos pristatymas.

Čia buvo galima sutikti ir režisierių, „Emmy“ statulėlę už filmą „Begalinis koridorius“ pretenduojantį gauti Aleksandrą Broką. Jis – ir asmeninis ritmologas, renginyje pasakojęs apie asmenybės psichologiją, davęs patarimų, kaip rasti vidinę harmoniją, kaip bendrauti su kitais žmonėmis, moterims sutarti su vyrais ir pan.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kristinos Ivanovos sužadėtinis Aleksandras Brokas varžysis dėl „Emmy“ apdovanojimo

Viena iš jo analizuojamų sričių – kaip sutarti su savo buvusiu vyru ar žmona, kaip ir po skyrybų išlaikyti draugišką santykį su buvusiais mylimaisiais. Ši tema aktuali ir pačiam A.Brokui.

Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.

I.Brokė – buvusi jo žmona, su kuria keliai išsiskyrė maždaug prieš septynerius metus.

„Mes ne tik bendraujame, mes labai gerai sutariame. Juk negali tiesiog imti ir išbraukti žmogaus iš savo gyvenimo. Taip, kartais keliai išsiskiria, atsiranda kiti žmonės tavo gyvenime, bet juk dėl to jų vienų ar kitų mylėti. Tiesiog reikia išmokti išlaikyti draugišką santykį, ypač, jeigu dar yra ir bendri vaikai“, – Žmonės.lt sakė A.Brokas.

Pasak jo, tokie seminarai, pokalbiai su savimi labai padeda išmokti bendrauti. Režisierius sako, kad santykiuose, kaip ir dirbant su kinu – jei nori kuri filmą apie karą, turi išmokti gyventi taikoje. Būtent taikos jis siekia ir bendraudamas su buvusia žmona.

Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.

Ar dėl tokio draugiško judviejų bendravimo dabartinė A.Broko mylimoji, sužadėtinė Kristina Ivanova nepavyduliauja?

Vyras juokiasi – esą klausti reikia jos pačios. Nors jis pats sako tuščiais žodžiais nesišvaistantis, neva apie vidinę taiką kalba ne šiaip sau, būtent tai jis vertina, todėl stengiasi nekurti konflikto ten, kur jo nėra.

Pasiklausyti jo patarimų į renginį atvyko ir žinomi žmonės, tarp jų – ne vienas pramogų pasaulio atstovas.

Čia taip pat buvo galima išgirsti augalinio maisto ekspertės Gintarės Jonaitytės paruoštą pranešimą, pasidalinti mintimis su bendraminčiais.

Daugiau renginio akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai