Aleksandrą Pogrebnojų jo kurtų marškinėlių pristatyme palaikė žmona Monika Račiūnaitė su sūnumi Mykolu

Aleksandras Pogrebnojus su Monika Račiūnaite ir sūnumi Mykolu / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-30 12:26
Trečiadienio rytą dizaineris Aleksandras Pogrebnojus sukvietė žiniasklaidos atstovus į ankstyvus priešpiečius, kurių metu ne tik pademonstravo savo kavos gaminimo įgūdžius, bet ir pristatė naujų marškinėlių kolekciją.

Pasigrožėti naujais Aleksandro kurtais marškinėliais susirinko būrys dizainerio bičiulių ir jo mūza – žmona Monika Račiūnaitė su sūnumi Mykolu. Berniukui labai nepatiko dėmesys ir daug žmonių, todėl Mykolas buvo įsikniaubęs į mamą ir retkarčiais pravirkdavo.

Dizainerio marškinėlius vietoje matavosi Jogaila Morkūnas, Monika Dirsytė, Monika Vaičiulytė. Į renginį kiek pavėlavusi atskubėjo atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu, kuri atnešė puokštę dizainerio mūzai – Monikai.

Aleksandro Pogrebnojaus kolekciją sudaro šešių skirtingų modelių marškinėliai, perteikiantys kavos istoriją: nuo kavos pupelių surinkimo iki mėgavimosi kava su mylimu žmogumi. Mintis sukurti marškinėlius apie kavą talentingajam dizaineriui gimė begeriant kavą pamėgtoje senamiesčio kavinėje „Caif Cafe“.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Noriu, kad žmogaus stilius taip atgaivintų, tonizuotų, įkvėptų ir pakeltų ūpą kaip stiprios kavos puodelis. Todėl nusprendžiau sukurti marškinėlius, kurie pažadintų ryškiam pavasariui ne tik juos vilkinčius, bet ir aplink esančius žmones“, – marškinėlių idėją pristatė dizaineris.

Jis pridūrė, kad kolekcija skirta jaunam, spalvingam ir nebijančiam drąsiai atrodyti žmogui. „Viena iš šio pavasario mados tendencijų ne tik gardžios kavos puodelis rankose, tačiau ir kavos tematiką perteikaintys stiliaus sprendimai. Būtent todėl marškinėlių spalvų gamą sudaro ryški citrininė, samaninė, aguonų raudonumo ir skrudintos kavos pupelės spalvos. Marškinėlius puošiau portretais, kavamedžio atvaizdu ir geometriniais raštais“, – kalbėjo A.Pogrebnojus.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Ekstravagantiškasis dizaineris nepraleidžia nė dienos be kavos ir vadina save tikru kavos gurmanu. Dizaineris pripažįsta esantis vienas iš tų didmiesčio kavos mėgėjų, kurie savo stiliaus elementu laiko ryškų kavos puodelį. „Kavą renkuosi tiek rytais, norėdamas pabusti, tiek vakarais, linksmai leisdamas laiką draugų kompanijoje“, – atviravo jis.

Portalas Žmonės.lt primena, kad A.Pogrebnojus ir M.Račiūnaitė sūnaus susilaukė 2012 metų paskutinę vasaros dieną. Gimus sūnui sutuoktinių pora nevengdavo viešumos ir dalyvaudavo įvairiuose renginiuose, tačiau saugojo Mykolą nuo viešumos. Tai bene pirmas kartas, kuomet pora parodė savo sūnų žiniasklaidai.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai