Aleco Baldwino žmona prisipažino neseniai patyrusi persileidimą

Alecas Baldwinas su žmona Hilaria / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-10 09:20
Garsaus amerikiečių aktoriaus Aleco Baldwino žmona Hilaria neseniai viešai pasidalijo skaudžiais išgyvenimais – moteris atskleidė patyrusi persileidimą.

Ispanų kilmės jogos trenerė atvirai kalbėjo apie sunkų nėštumą ir gydytojų perspėjimus dėl persileidimo. 

Antradienio vakarą keturių vaikų: Carmen Gabrielos (5), Rafaelo Thomo (3), Leonardo Angelo Charleso (2) ir Romeo Alejandro Davido (10 mėn.) mama Hilaria socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo liūdna žinia – paskutiniai gydytojų tyrimai parodė, kad vaikelio širdis – sustojusi. 

„Šiandien jo širdis nebeplakė. Viskas baigtas. Tačiau aš turiu kitas, stipriai plakančias širdis šalia. Aš esu apsupta meilės ir jaučiuosi labai turtinga“, – šalia nuotraukos su šeima rašė H. Baldwin.

Garsiaus aktoriaus žmonos sekėjai susižavėjo moters drąsa viešai prabilti apie skaudžius išgyvenimus. Atviras moters pasakojimas – pagalba panašią tragediją išgyvenančioms moterims. Anot Hilaria, ji norėtų išjudinti temą, apie kurią mažai yra šnekama.

„Ačiū, kad išklausėte. Už palaikymą ir už tai, kad pasidalijote savo istorijomis. Kartu mes stipresnės. Tikiuosi, šis pokalbis nenutrūks, kad laikysimės drauge visuomet – per gražius gyvenimo momentus ir sunkius. Siunčiu jums meilės ir esu dėkinga“, – rašė H. Baldwin. 

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama