Aleco Baldwino žmona Hilaria laukiasi penktosios atžalos

Hilaria Baldwin ir Alecas Baldwinas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-19 10:36
Neseniai persileidimą patyrusi aktoriaus Aleco Baldwino žmona Hilaria ir vėl gyvena laukimo nuotaikomis – moteris pranešė, kad jai ir sutuoktiniui netrukus gims penktoji atžala.

Džiugiomis naujienomis, kaip jau tapo įprasta, moteris pasidalijo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje. 

„Vis dar labai anksti...tačiau mes sužinojome, kad manyje gyvena mažas žmogeliukas. Jo širdies plakimo garsas mane daro nepaprastai laimingą. Ypatingai po netekties pavasarį. Nenoriu slėpti šio nėštumo, mes esame labai laimingi. Pirmi nėštumo mėnesiai buvo sunkūs – jaučiausi išsekusi, mane labai pykino. Ir aš nenoriu apsimesti, kad jaučiuosi gerai. Vienintelis mano prašymas, kad spauda nesiųstų paparacų tam, kad mane sekiotų. Šį laikotarpį norėčiau išlikti rami ir būti nesivaikoma. Tokie ir daktarų įsakymai“, – rašė ji. 

H. Baldwin šių metų balandį pranešė patyrusi persileidimą. Liūdna žinia ji taip pat pasidalijo socialiniuose tinkluose. 

Ispanų kilmės jogos trenerė atvirai kalbėjo apie sunkų nėštumą ir gydytojų perspėjimus dėl persileidimo.

„Šiandien jo širdis nebeplakė. Viskas baigtas. Tačiau aš turiu kitas, stipriai plakančias širdis šalia. Aš esu apsupta meilės ir jaučiuosi labai turtinga“, – šalia nuotraukos su šeima rašė H. Baldwin.

Garsiaus aktoriaus žmonos sekėjai susižavėjo moters drąsa viešai prabilti apie skaudžius išgyvenimus. Atviras moters pasakojimas – pagalba panašią tragediją išgyvenančioms moterims. Anot Hilaria, ji norėtų išjudinti temą, apie kurią mažai yra šnekama.

„Ačiū, kad išklausėte. Už palaikymą ir už tai, kad pasidalijote savo istorijomis. Kartu mes stipresnės. Tikiuosi, šis pokalbis nenutrūks, kad laikysimės drauge visuomet – per gražius gyvenimo momentus ir sunkius. Siunčiu jums daug meilės ir esu dėkinga“, – rašė H. Baldwin. 

A. ir H. Baldwinai susilaukė keturių vaikų: Carmen Gabrielos, Rafaelo Thomo, Leonardo Angelo Charleso ir Romeo Alejandro Davido. O Alecas yra penkių vaikų tėvas – santuokoje su aktore Kim Basinger A. Baldwinui gimė dukra Ireland.

Naujausi straipsniai