Aleco Baldwino dukra atvira – ji gyveno nepakeliamoje depresijoje

Ireland Baldwin / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-11 17:48
Aktoriaus Aleco Baldwino ir Kim Basinger dukra Ireland Baldwin nusprendė pasidalyti jaunystės išgyvenimais. Po to, kai pasaulį apskriejo žinia apie laidų vedėjo ir rašytojo Anthony Bourdaino mirtį, modelis prisipažino išgyvenusi juodą etapą ir savo gyvenime.

22-ejų metų žinomų tėvų dukra Ireland Baldwin jau spėjo užsitarnauti savo vietą mados pasaulyje. Ireland, kuri iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti tarsi auksinė mergaitė, iš tiesų buvo gan liūdna paauglė. Ją kamuodavo juodos mintys, vargino gyvenimas.

Po A. Bourdaino mirties Ireland pasidalijo jautria žinute internete. Ji kalbėjo apie tai, kaip šis įvykis ją paveikė ją iki širdies gelmių.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

„Visi iš mūsų galime gauti mums reikalingą pagalbą. Kadaise buvau žemiausiame egzistencijos lygmenyje, mane kamavo juodos mintys. Natūralu galvoti apie gyvenimą ir mirtį, apie tai, kas mūsų laukia po to. Ir patikėkite, tikrai buvau atsitrenkusi į sieną, bet noriu pasakyti – kad ir koks sunkus gyvenimas bebūtų – vienaip ar kitaip – jis be galo gražus ir reikalingas. Mūsų planetai mūsų reikia! Jei nesijaučiate mylimi, tai žinokite – aš jus myliu ir man jūsų reikia. Sakykite tai žmonėms kiekvieną dieną, skleiskite žinią visam pasauliui. Jei jaučiatės atsidūrę aklavietėje – vis tiek galite keistis“, – rašė I. Baldwin.

Viskas, anot Ireland, prasideda nuo mūsų pačių ir sugebėdami save padrąsinti mums sunkią akimirką – mes sugebėsime ištverti visas negandas.

„Apkabinkite žmones, padėkokite jiems, išklausykite. Būkite gerais. Žinau, kartais tai sunku, bet pabandykite. Juk niekada tiksliai nežinote, ką išgyvena vienas ar kitas asmuo. Pagalba gali būti ir vienas malonus skambutis“, – kalbėjo I. Baldwin.

Moterį sukrėtė žinia apie A. Bourdaino mirtį.

Paskutiniu metu A. Bourdainas dirbo Prancūzijoje. Jis CNN dokumentinėms serijoms kūrė laidą. Artimas A. Bourdaino draugas, virtuvės šefas Ericas Ripertas, praėjusio penktadienio rytą vyrą rado negyvą.

Lietuvoje leidykla „Baltos lankos“ yra išleidusi A. Bourdaino knygą „Virtuvė slaptai“. Šis leidinys visame pasaulyje tapo toks populiarus, kad vėliau „Travel Channel“ pasiūlė A. Bourdainui kurti savo dokumentinę laidą.

Daugelis A. Bourdaino straipsnių ir knygų – žinomos visame pasaulyje.

Vyro kurta laida „Anthony Bourdain: No Reservation“ laimėjo 2009-ųjų „Emmy“ apdovanojimą.

Emocinė pagalba: kur kreiptis
Emocinė pagalba vaikams
„Vaikų linija“
Kasdien (11-23 val.):
Tel.: 116 111
www.vaikulinija.lt
Emocinė pagalba jaunimui
„Jaunimo linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 28 888
www.jaunimolinija.lt
Emocinė pagalba suaugusiems
„Vilties linija“
Visą parą:
Tel.: 116 123
www.viltieslinija.lt
Emocinė pagalba moterims
„Pagalbos moterims linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 66 366
www.moters-pagalba.lt
Emocinė pagalba rusakalbiams
„Linija Doverija“
Darbo dienomis (16-20 val.):
Tel.: 8 800 77 277
Krizių įveikimo centras
Antakalnio g. 97, Vilnius
www.krizesiveikimas.lt
krizesiveikimas
Psichologinė pagalba emigrantams

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai