Alecas Baldwinas su žmona Hilaria sūpuoja naujagimį: aktorius – jau septynių vaikų tėvas

Alecas Baldwinas su žmona Hilaria ir vaikais / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Gausią aktoriaus Aleco Baldwino (62) ir jo žmonos Hilarios (37) šeimą papildė dar vienas narys, rašo CNN. Vos prieš šešis mėnesius pagimdžiusi sūnų Eduardo, naujagimės Liucios Hilaria Baldwin savo įsčiose neišnešiojo, žinomai porai padėjo surogatinė motina.

 
Antradienio vakarą socialiniuose tinkluose džiaugsmingomis naujienomis pasidalijusi Aleco Baldwino žmona Hilaria prie nuotraukos su naujagime pridėjo širdelę ir skaičių septyni. Liucia – šeštas bendras poros vaikas, tačiau iš ankstesnių santykių su aktore Kim Basinger Alecas Baldwinas jau augina dukrą Ireland Baldwin.
 
„Mes tokie laimingi ir visiškai įsimylėję Liucią. Kaip ir tavo seserys bei broliai, Liucia, tu – svajonės išsipildymas“, – „Instagram“ tinkle rašė Hilaria Baldwin.

Žmonės.lt primena, kad Hilaria per savo gyvenimą patyrė net kelis persileidimus. Apie juos moteris kalbėjo viešai.

Garsaus aktoriaus žmonos sekėjai žavėjosi Hilarios drąsa prabilti apie skaudžius išgyvenimus. Atviras moters pasakojimas buvo tarsi pagalba panašią tragediją išgyvenančioms moterims. Kaip Hilaria minėjo anksčiau, ji norėjo išjudinti temą, kuri beveik neliečiama.

A. ir H.Baldwinai jau augina dukrą Carmen Gabrielą, sūnus – Eduardo, Rafaelo Thomo, Leonardo Angelo Charleso ir Romeo Alejandro Davido. Mažoji Liucia papildė šį gražų vaikų būrį.

Alecas Baldwinas (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau