Aldegunda pristato eurovizinę dainą „Sit down“: kviečia netylėti ir nebijoti tiesos

Aldegunda / Linos Va nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-15 15:49
Prieš dvejus metus Lietuvos „Eurovizijos“ atrankoje daina „I want your love“ debiutavusi atlikėja Aldegunda į šių metų atranką grįžta, pristatydama naują savos kūrybos dainą „Sit down“.

Kūrinio idėja brendo ilgą laiką, dar gyvenant JAV, matant daug neteisybės ir spragų. Tačiau, stebint šiandienos bauginančią pasaulio situaciją, atlikėja nusprendė daugiau nebelaukti ir pradėti įrašus – dainai „Sit down“ jau atėjo metas išvysti dienos šviesą, rašoma pranešime spaudai.

Dažnai maištingą būdą savo kūryboje atskleidžianti Aldegunda, nevengia draudžiamų ar nepriimtinų temų, kviečia nenusiminti, nepasiduoti ir kovoti visomis leistinomis priemonėmis, netylėti, nebijoti tiesos.

Aldegunda su šokėjais Adrian Carlo Bibiano ir Arūnu Mozūraičiu / Asmeninio albumo nuotr.
Aldegunda su šokėjais Adrian Carlo Bibiano ir Arūnu Mozūraičiu / Asmeninio albumo nuotr.

Taip ir dainoje „Sit down“ atlikėja ragina klausytoją nešvaistyti brangaus gyvenimo vėjais, ir nepaklusti tiems, kurie sistemiškai formuoja Tavo nuomonę už Tave. Jei suklupai, tai dar nereiškia, kad jau pabaiga. Nebijok, pasitikėk savimi, kilk….!

Nors dainos pirminis tekstas buvo parašytas anglų kalba ir jos pavadinimas lieka angliškas originalus, tačiau pabandžius padainuoti lietuviškai, buvo sulaukta daug pastebėjimų ir palaikymo,kad tokia dainos versija labai graži, o pati lietuvių kalba iš savęs yra tokia turtinga ir daininga, tad nebuvo daug dvejonių, kad ir šis kūrinys skambės gimtąja kalba.

Paklausykite:

Aldegundai praėjusieji metai buvo išties produktyvūs, po romantiškojo „Drugelio“, „Eurovizinėje“ atrankoje skamba šis temperamentingas kūrinys, savo eilės laukia jau sukurtas žaismingasis „Tai va“, parašytas karantino metu. Apskritai, kūryba karantino sąlygomis viena vertus labai apriboja galimybes ir pasirinkimus, gyvo atlikimo praktiką, kita vertus, suteikia progą daugiau laiko skirti pačiai kūrybai, idėjoms.

„Geresnis rytojus slypi tavyje“, – sako Aldegunda. „Pasaulyje, šiuo nelengvu mums visiems metu, yra daug netiesos, smurto, netikrumo, nuomonės primetimo apie tai, kas yra gerai, gražu, kas normalu, o kas ne. Ir tik tu pats, giliai viduje, gali atrasti ryžtą ir stiprybę tam pasipriešinti, išlikti ištikimu sau, bei toliau siekti savo tikslų ir svajonių.“

Naujausi straipsniai