Aldegunda pristatė naują dainos „Mamai“ versiją: įrašė kartu su sūnumi

Aldegunda su sūnumi / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-05-11 21:18
Nors pavasaris šiais metais šiltu oru nelepino, kaip Lietuvoje įprasta, pirmąjį gegužės sekmadienį nepamiršome pasveikinti savo mylimas mamas. Neseniai iš Amerikos su šeima grįžusi atlikėja Aldegunda visiškai neplanuotai šią svarbią dieną su savo trimis vaikais Ąžuolu, Arija ir Akmėja, praleido įrašų studijoje, kur įdainavo nuostabią autoriaus ir atlikėjo Antonijaus Žilinsko-Tonio sukurtą dainą „Mamai“.

Anot Aldegundos, daina ir muzikinis vaizdo įrašas muzikuojant kartu su vaikais – geriausia dovana, kokią atlikėja galėjo gauti. 

„Dainą „Mamai“ niūniuojame jau daugelį metų.  Nors visuomet stengiuos dainuoti savo kūrybos dainas, sukūrus savąją muzikinę aranžuotę, su vaikais nusprendėme, jog Mamos dieną praleisime prasmingai ir įamžinsime tai, ką taip ilgai nešiojome širdyse“, – apie kūrybinį procesą pasakojo Aldegunda.

Aldegunda su sūnumi / Asmeninio albumo nuotr.
Aldegunda su sūnumi / Asmeninio albumo nuotr.

Atlikėja šypsosi, kad nors Motinos diena jau praėjo, gegužė gali būti laikoma mamų mėnesiu. 

„Kadangi ši ypatinga šventė daugelyje pasaulio šalių minima tiek antrąjį, tiek ir trečiąjį gegužės sekmadienį, neprašausime klausytojams pristatę ją būtent šiuo metu.

Galiausiai, mes mamos, galime sau leisti gegužę pavadinti mamų mėnesiu, nes būtent šį mėnesį dažniausiai atsiskleidžia gamtos prabudimas – tai nuostabus atgimimo, skleidimosi ir žydėjimo laikas“, – sakė atlikėja.

Temos:
Muzika Aldegunda

Naujausi straipsniai