Alavines vestuves mininti plaukų stilistė I.Bagdonaitė apsivilko nuotakos suknelę: ji nukėlė į prisiminimus

Inga Bagdonaitė / Karolinos Povilanskaitės-Zaperackienės nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-09-18 11:53
Pasaulyje pripažinta ir Lietuvą užsienyje garsinanti kaunietė plaukų stilistė ir koloristė Inga Bagdonaitė netrukus minės santuokos su vyru Eugenijumi Balevičiumi jubiliejų – Alavines vestuves. Aukso žiedus su mylimuoju prieš dešimtmetį sumainiusi moteris ir vėl apsivilko vestuvinę suknelę.

Įspūdingas baltas drabužis, sportinis žirgas pievų fone ir netikėti stiliaus akcentai – skrybėlė bei ilgaauliai – būtent tokį įvaizdį pasirinko I.Bagdonaitė. Tiesa, nuotakos suknele ji pasipuošė ne dėl asmeninės progos, o pakviesta sudalyvauti avantiūroje. Fotografė Karolina Povilanskaitė-Zaperackienė ir Alytuje įsikūrusio proginių suknelių butiko „Sintija“ sumanytoja fotosesijoje kaunietę pakvietė tapti modeliu.

Pati daugybę garsenybių viršelių ar reklamų fotosesijoms ruošusi Inga šįsyk atsidūrė kitoje kadro pusėje ir neslepia, kad iš pradžių šiek tiek jaudinosi.

„Jau nebesuskaičiuoju, kiek kartų per savo plaukų stilistės karjerą teko dalyvauti fotosesijose. Tiesa, beveik visus kartus – tik už kadro. Todėl jau seniai norėjau ir pati sudalyvauti fotosesijoje, tačiau visada pritrūkdavo ne tik laiko, bet ir drąsos“, – juokiasi modelio duonos paragavusi 34-erių I.Bagdonaitė.

Inga Bagdonaitė / Karolinos Povilanskaitės-Zaperackienės nuotr.
Inga Bagdonaitė / Karolinos Povilanskaitės-Zaperackienės nuotr.

Visgi vos tik išgirdus originalios fotosesijos idėją, nerimas išgaravo ir apėmė azartas. Iš pradžių su komanda aptarusi net smulkiausias būsimo projekto detales, žinoma moteris apsisprendė: kodėl gi ne, juk tai bus puiki proga prisiminti prieš dešimtmetį išgyventą jausmą, kai nuotakos suknelę vilkosi per savo pačios vestuves.

„Jausmas buvo tikrai nepakartojamas! Tiesa, fotografė man iki paskutinės akimirkos neatskleidė fotosesijos vietos – paliko tai kaip staigmeną. Jau tada mano širdis jautė, kad rezultatas bus tikrai ypatingas.

Nuo pat vaikystės mėgau stebėti modelius televizijos ekranuose ir žurnaluose, domėjausi plaukų stilisto profesija, o kaip žinome – plaukai ir mada yra tikrai neatsiejami dalykai, – pasakojo Inga. – Todėl, kaip ir daugelis mergaičių, ir pati mėgdavau pasimaivyti prieš veidrodį ir pasvajoti, jog vieną dieną ir mane kažkas fotografuos.“

Inga Bagdonaitė / Karolinos Povilanskaitės-Zaperackienės nuotr.
Inga Bagdonaitė / Karolinos Povilanskaitės-Zaperackienės nuotr.

Atėjus fotosesijos dienai, viena garsiausių mūsų šalies plaukų stilisčių savo kailiu patyrė, kiek ištvermės reikia modeliams stojant prieš fotoobjektyvą.

„Nors daug kartų buvau mačiusi, kad profesionalus modelių makiažas būna ryškus, buvo labai keista jį matyti ant savęs. Prisimenu, kad net per savo vestuves neturėjau tokio ryškaus makiažo, todėl save matyti tokią veidrodyje buvo keista, tačiau vaizdas man patiko.

Esu labai dėkinga nuostabiąjai vizažistei Karolinai Stankevičienei, kad fotosesijai sukūrė tokį nuostabų mano įvaizdį. O ir užsivilkus įspūdingą nuotakos suknelę užplūdo neapsakomai gražūs jausmai ir supratau, kad ji – būtent man. Nors prieš 10 metų savo vestuvių dieną vilkėjau visiškai kitokią suknelę – trumpą, su ilgu šleifu ir pasiūtą pagal mano pačios viziją, tačiau dabar su šia ilga suknele jaučiausi nuostabiai.“

Inga Bagdonaitė / Karolinos Povilanskaitės-Zaperackienės nuotr.
Inga Bagdonaitė / Karolinos Povilanskaitės-Zaperackienės nuotr.

I.Bagdonaitė neslėpė – žvelgdama į save veidrodyje, ji išvydo tą jauną merginą, kuri prieš dešimtmetį tapo ištekėjusia moterimi. Bet tuo pačiu ir jau visai kitokią – subrendusią, patyrusią ir patobulėjusią save.

„Po 10 metų užsivilkti vestuvinę suknelę yra neapsakomas jausmas. Prisiminiau nuostabią savo vestuvių dieną, kuri, kaip ir ši fotosesija, taip pat vyko Dzūkijoje, pačių artimiausių ir nuostabiausių draugų bei giminių apsuptyje. Kaip šiandien pamenu, kaip buvo linksma – mūsų vestuvėse netrūko jautrių akimirkų, šypsenų, nuostabių dzūkiškų tradicijų ir, žinoma, šokių su muzikantais iki pat ryto“, – apie vieną įsimintiniausių savo gyvenimo akimirkų pasakojo garsenybių plaukų stilistė.

Inga Bagdonaitė / Karolinos Povilanskaitės-Zaperackienės nuotr.
Inga Bagdonaitė / Karolinos Povilanskaitės-Zaperackienės nuotr.

Fotosesija vyko Alytuje – ten, kur ji praleido dalį savo jaunystės. Atvykus į fotosesijos vietą, Ingos laukė didžiulė staigmena, nes ji nė neįtarė, kad darbas vyks gamtoje su žirgais.

„Tai visada buvo mano svajonė – nuo pat gimimo augau apsupta gamtos ir gyvūnų, todėl visada tyliai svajojau įsiamžinti būtent vienoje gražiausių Dzūkijos vietų kartu su žirgais“, – džiaugėsi moteris.

Fotografė nepastebimai gaudė gražiausius kadrus ir modeliu tapusios I.Bagdonaitės emocijas. O jai išties teko gerokai paplušėti – eiti, stoti, gulti, bėgti, vėl gulti, šypsotis, išlaikyti laikyseną ir tuo pačiu atsipalaiduoti. Tai tikrai nelengva užduotis modelio patirties neturinčiai moteriai. Be to, fotografavimas užtruko visą dieną.

„Laikas tiesiog praskriejo akimirksniu. Tai buvo nuostabi patirtis ir dar vienos svajonės išsipildymas. Esu be galo dėkinga visai komandai už galimybę išbandyti save naujame vaidmenyje. O pamačiusi rezultatus, tiesiogine ta žodžio prasme, netekau amo – nuotraukos pavyko nepakartojamos, jausmingos ir perteikiančios mano emocijas, ką labiausiai ir mėgstu matyti fotografijose. Man labai patiko įsijausti į modelio amplua, tačiau vis dėlto savimi jaučiuosi būdama kitapus kadro“, – neslėpė I.Bagdonaitė.

Fotogalerija: 

Naujausi straipsniai