Alanas Chošnau stebina: Vilniaus Kalėdų eglę įžiebė atlikdamas naują hito „Laiškas ant sniego“versiją

Vilniaus eglės įžiebimas/ Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-02 18:12
Lygiai pieš dvi savaites Alanas Chošnau sugrįžo į solinę veiklą pristatydamas visiškai naujo skambesio dainą „Tu gali arba ne“ ir principingą įvaizdį teigdamas, kad solinė kūryba jam yra laisvė be jokių tabu. Atsiribodamas nuo bandymų manipuliuoti „Naktinių personų“ iširimo tema, Alanas didina solinės karjeros greitį ir vakar savo gerbėjams padovanojo 2003 metais „Metų daina“ pripažintos dainos „Laiškas ant sniego“ naują versiją.

„Daina „Laiškas ant sniego“ yra mano solinės sėkmės simbolis, kuomet po tuometinių „Naktinių personų“ iširimo ėmiausi savo kūrybos ir tai buvo ypatingai įvertinta. 2003 metais mano pirmasis albumas „Pusiau atmerktos akys”, kuriame yra ši daina, gavo „Auksinio disko” apdovanojimą, „Laiškas ant sniego” tapo Metų daina”, o 2004 metais sulaukiau ir „Geriausias metų atlikėjas“ apdovanojimo. Visa tai labai branginu ir vertinu.“ – sako Alanas.

Alano Chošnau gerbėjai dainą „Laiškas ant sniego“ prisimena su nostalgija ir šiltais prisiminimais – daugumą jų užaugo su ja, o kai kam tai ir ypatingų gyvenimo etapų prisiminimas. Visa tai liudija asmeniniai socialinių tinklų sekėjų laiškai Alanui ir atviri komentarai Facebook, Instagram ir YouTube kanale.

„Mano gerbėjai yra mano absoliutus variklis – visa kūryba yra skirta jiems. Noriu, kad kiekviena mano daina turėtų išliekamąją vertę, kad būtų malonu jos klausytis ir po penkių ir dvidešimties metų. Daug dėmesio skiriu ne tik melodijos, bet ir garso, aranžuotės, galutinio dainos suvedimo kokybei – viskas turi būti tobula.“ – juokiasi Alanas.

Akivaizdu, kad daina „Laiškas ant sniego“ yra žiemos daina, tad negalėjo būti ir geresnio laiko pristatyti naują dainos versiją, kaip kartu su Vilniaus miesto meru ir žinomais scenos kolegomis įžiebiant sostinės Kalėdų eglę.

„Šiemet Vilniaus eglė yra laikrodis, kuris simbolizuoja amžiną gyvenimo ciklą. Linkiu visiems gyventi ilgai, sveikai ir džiaugsmingai – klausykite geros muzikos, šokite, linksminkitės, švęskite gyvenimą, jis duotas vienas ir unikalus!“ – linki Alanas.

Kviečiame įvertinti naują Alano Chošnau dainos „Laiškas ant sniego“ versiją:

Naujausi straipsniai