Alanas Chošnau pristato naują singlą „Tu gali arba ne“

Alanas Chošnau
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-19 08:03
Neprėjus nė savaitei po muzikinės grupės „Naktinės Personos“ išsiskyrimo, jos lyderis Alanas Chošnau grįžta į solinę veiklą ir jau stebina naujo skambesio daina „Tu gali arba ne“ teigdamas, kad solinė kūryba jam yra pats geriausias kelias. Tai laisvė be jokių kūrybinių tabu.

„Viskas, ką girdite, skaitote ir galiausiai įsidedate į galvą kaip tiesą yra netiesa – tik jos atspindys, stipriai įtakotas didelio egoizmo, didelių norų, baimių, nežinomybės ir galiausiai pavykusių ir nepavykusių gyvenimo sprendimų“, – sako Alanas.

Visi yra užburti globalizacijos žaislais – socialine medija ir netikromis naujienomis. Žmonės turi daugiausia informacijos ir saviraiškos laisvės nei bet kada anksčiau. Mūsų eteris yra pilnas herojų, žinovų nuomonių, komentarų, patinka – nepatinka, visų mintys yra perpildytos neaiškios kilmės reikalais ir informacija. Atrodo, gyvenimas kunkuliuoja, visi yra „labai užimti“. Tik klausimas – kuo?

Alanas Chošnau / Paulius Gasiūno ir Lauryno Kamarausko nuotr.
Alanas Chošnau / Paulius Gasiūno ir Lauryno Kamarausko nuotr.

Mes daug laiko skiriame kitiems, bet ne sau. Rūpinamės kitų reikalais, bet ne savo. Skaitome apie kitų pasiekimus, bet ne savo. Kritikuojame kitus, bet ne save.

„Aš visą gyvenimą buvau laisvas – nesu niekam dirbęs, tik sau, ir kūriau tik savo muziką. Niekuomet nesivaikiau greito populiarumo, nebandžiau įtikti ir būti patogus. Mano kūryba – tai laisvė ir daugiau negu aš. Savo muzika siekiu įkvėpti tuos, kurie trokšta autentiško gyvenimo. Aš žinau laisvės kainą, žinau muzikos kainą, žinau pokyčio kainą ir noriu tuo dalintis.“ – užtikrina Alanas.

Savo gerbėjams ir klausytojams Alanas pristato solinę dainą „Tu gali arba ne“ ir provokuoja: „Nepasiklyskite šio pasaulio naujienose – įjunkite savo sensorius. Nesiklausykite šio pasaulio teisuolių – mąstykite savo galva. Neieškokite išganytojų – jų nėra. Savo ateitimi rūpinkitės patys ir nebijokite iššūkių, nes jūs galite, arba – ne“.

Kviečiame įvertinti naują Alano Chošnau dainą “Tu gali arba ne“:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai