Alanas Chošnau pristato: antroji premjera iš debiutinio albumo „Children of Nature“

Alanas Chošnau ir Markas Reederis/ MARTYN GOODACRE nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-02 09:51
Šiandien Alanas Chošnau ir Mark Reeder pristato antrąjį singlą „Children of Nature“ iš tuo pačiu pavadinimu pavadinto albumo „Children of Nature“, kurį gegužės 26 d. išleido ir visame pasaulyje platina Vokietijos muzikos leidybos kompanija Berlyne „MFS“. Elektroninės muzikos melomanams sukurtos trys kūrinio versijos specialiame EP rinkinyje „Natural Selection“.

Alanas Chošnau ir Mark Reeder Vilniuje ir Berlyne pristato savo debiutinio albumo rinktinę dainą „Children of Nature“ ir dovanoja klausytojams muzikinį klipą bei keletą originalių šio kūrinio versijų. Muzikiniam klipui sukurta Au Naturel versija, o EP rinkinyje – originali, daugiau kaip 6 minučių trukmės, dainos versija, bei dvi šokių versijos –FKK Remix  ir Dance Non-Stop Mix.

Muzikos melomanams skirtas kūrinio „Children of Nature“ versijas sukūrė Mark Reeder – legendinis britų prodiuseris Berlyne, kuris nuo 1970-ųjų metų prodiusuoja žinomus muzikos atlikėjus ir muzikos grupes, artimai dirbo su Joy Division, atrado pasaulinį didžėjų DJ Paul van Dyk, kūrė remiksus Depeche Mode, atstovavo žinomą muzikos leidybinę kompaniją Factory Records, vėliau įkūrė savo leidybinę kompaniją MFS Records.

Albumo „Children of Nature“ viršelis
Albumo „Children of Nature“ viršelis

Išskirtinio albumo kūrinio „Children of Nature“ idėja ir tekstas aktualus – kalba apie įtemptą pasaulinę situaciją, stiprėjančius totalitarinius režimus, žmogaus teisių suvaržymus ir mūsų visų norą būti laisviems, taip pat apie klimato kaitos grėsmę bei mūsų išgyvenimui. Ne atsitiktinai šio singlo viršelis yra viso albumo viršelio dalis – tai mažo vaiko akys, kurios žiūri tiesiai į mus ir klausia: ar tokios mes norime ateities jaunoms ir būsimoms kartoms?.

„Albumas sulaukia pasaulio dėmesio, mūsų kūriniai atspindi esamas realijas ir kalbasi su klausytoju. Mums tai labai svarbu. Jau per pirmąjį mėnesį po pristatymo esame pastebėti žymių muzikinių portalų, didžėjų, radijo stočių nuo Honkongo iki Niujorko,  „Vogue“ žurnalas Japonijoje pasirinko mus naujos muzikos TOP 5 pristatymui, o iTunes elektroninės muzikos mylėtojai Naujojoje Zelandijoje ir Prancūzijoje skirtingas albumo dainas įvertino itin aukštomis pozicijomis“, – pirmuosius albumo atgarsius pasaulyje pristato Alanas Chošnau.

Naujame albume yra 14 elektroninės synthpop coldwave naujų kūrinių anglų kalba. Albumą galima įsigyti ir klausytis visose skaitmeninėse muzikos platformose.

Kviečiame pasiklausyti „Children of Nature“ Au Naturel versijos su muzikiniu klipu, kurį sukūrė tarptautinius apdovanojimus pelnęs kino režisierius Aleksandras Brokas:

Naujausi straipsniai