Alanas Chošnau ir GeraiGerai sukūrė lietuvišką versiją 10 metų kūriniui „Moon and Feather“

GeraiGerai ir Alanas Chošnau / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-20 10:36
Elektroninės muzikos prodiuseris ir atlikėjas GeraiGerai (Vilius Tamošaitis) prieš dešimtmetį sukūrė anglišką dainą „Moon & Feather“, kurią tuomet atliko Miss Sheep. Šiandien šis kūrinys suskambo naujai – Alano Chošnau balsu, o lietuviškas tekstas įgavo naują prasmę.

„Angliškoje versijoje sudėta istorija apie moterį rašytoją, kuri po dienos šurmulio pasineria į nakties tylą ir mėnesienoje užsiima savo mylima veikla – rašymu. Tai simbolizuoja kiekvieno iš mūsų laisvę ir momentą sau. Tai yra akimirka, kai atitrūkstame nuo kasdienybės ir atsiduodame tikrajai aistrai, kuri mus veja pirmyn“, – prisiminimais dalijasi dainos autorius GeraiGerai.  

Vilius užtikrina, kad pirmoji dainos versija buvo simbolinė jo gyvenimo išraiška. „Panirus į muziką man išgaruoja visos problemos, jos galia neįtikėtina ir būtent apie tokią gyvenimo aistrą kalba mano kūrinys. Šiandien kartu su Alanu mes pasakojame jau kitą jos gyvenimo istoriją“, – teigia GeraiGerai.

GeraiGerai ir Alanas Chošnau / Ryčio Šeškaičio nuotr.
GeraiGerai ir Alanas Chošnau / Ryčio Šeškaičio nuotr.

„Kartą studijoje klausėmės daug muzikos ir Vilius netikėtai paleido šią dainą. Sekundžių tikslumu pajaučiau – ją turi išgirsti daugiau klausytojų, ji turi suskambėti naujai ir būtinai lietuviškai. Abu nepaleidom šios emocijos ir manau – neklydome. Dainos atgimimas įvyko ir  tikiuosi, kad klausytojams ji patiks“, – sakė atlikėjas Alanas Chošnau.

Daina „Niekada“ yra apie dviejų brandžių žmonių santykius, kurie nutrūko, tačiau paliko daug gerų prisiminimų. Šiame etape nėra nuoskaudų ir skausmo – tik pagarba buvusiam mylimam žmogui ir teigiamos prisiminimų emocijos.

Naujausi straipsniai