Alanas Chošnau: „Vaikai išgydė mano sužeistą sielą“

Alanas Chošnau
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-29 12:02
„Esu išgyvenęs daug skausmo, todėl labai branginu tai, ką turiu, – savo šeimą“, – nuoširdžiai, be jokio patoso, kalba dainų autorius ir atlikėjas Alanas Chošnau (44). Žmonai Valdai (37) jis dėkingas už didžiausias gyvenimo dovanas – sūnų Augustą Alaną (7) ir dukrytę Izabelę Atėnę (5).

Alano gyvenimo istorija labai skaudi. Aštuonerių jis neteko mamos, tad iš Bagdado teko persikelti į Vilnių pas močiutę. Vyresnioji sesuo Greta pasiliko su tėvu Irake. Tėvas vedė antrą kartą ir susilaukė daugiau vaikų.

Sukūręs savo šeimą, Alanas ilgą laiką gyveno gana uždarai, nenorėjo kalbėti apie savo nuostabią, tvirtą šeimą. Sako, kad rimtų krizių pavyko išvengti, bet pripažįsta, kad auginti vaikus ir kartu išsaugoti darnius vyro bei moters santykius tikrai nėra lengva. Pirmiausia reikia labai daug kantrybės. Tik dabar, kai nuo jųdviejų su Valda vestuvių praėjo aštuoneri metai, kai vaikai paaugo ir kaip šeima įgijo patirties, įveikė nemažai kasdienių sunkumų, tik dabar gali atvirai ir nuoširdžiai kalbėti apie savo šeimos gyvenimą.

„Nes bent jau šiame etape suprantame, ko šeima reikalauja iš kiekvieno mūsų, kokie turime būti vyras ir žmona, tėvas ir mama. Vaikai mums yra priežastis dar stipriau saugoti šeimą. Aš, Valda, Augustas ir Izabelė esame vienis, kuris negali būti dalomas. Per daug gerai žinau, ką reiškia augti be tėvų. Praradimai sužeidžia vaiką psichologiškai. Kai vaikystėje trūksta svarbiausių sudedamųjų dalių, ateities gyvenimo paveikslas irgi išeina skylėtas, – ne iš nuogirdų žino Alanas. – Nenoriu, kad mano vaikai tai patirtų. Juk jie į mano pasaulį sugrąžino harmoniją, išgydė sužeistą mano sielą.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 22

Šios savaitės žurnale „Žmonės" - išskirtinis interviu su pirmuoju olimpinės čempionės Rūtos Meilutytės treneriu Giedriumi Martinioniu, pažintis su „Lietuvos talentuose" pergalę išplėšusiu Edgaru Kerpe, jaukus pokalbis su meno mugės „ArtVilnius" organizatore Diana Stomiene ir gausybė kitų įtraukiančių istorijų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai