Ala Pugačiova pastebėta M.Gorbačiovo laidotuvėse: primadona išreiškė užuojautą šeimai

Ala Pugačiova ir veliono Michailo Gorbačiovo nuotrauka / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Ala Pugačiova ir veliono Michailo Gorbačiovo nuotrauka / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-03 17:41
AA

Šeštadienį Rusija atsisveikina su paskutiniu Sovietų Sąjungos lyderiu Michailu Gorbačiovu. Laidotuvių ceremonijoje Maskvoje, surengtoje be didelių fanfarų, sugužėjo šimtai rusų, o tarp jų pasirodė ir neseniai į tėvynę grįžusi Ala Pugačiova.

Šeštadienį prie Profsąjungų rūmų Maskvoje šimtai žmonių laukė eilėje, kad galėtų praeiti pro M.Gorbačiovo karstą Maskvos Sąjungų namų Kolonų salėje, kur istoriškai buvo šarvojami aukšto rango pareigūnai.

Daugelis atvyko nešini gėlėmis, ne išimtis ir garsioji primadona Ala Pugačiova, kuri ant velionio karsto padėjo lelijų puokštę.

Primadona kreipėsi į mirusiojo artimuosius, norėdama pareikšti jiems užuojautą. Tada ji grįžo prie karsto ir žiūrėdama į mirusįjį, tyliai ištarė kelis sakinius, rašo starhit.ru.

Ala Pugačiova Michailo Gorbačiovo laidotuvėse / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Michailo Gorbačiovo laidotuvės / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prieš kelias savaites rusų dizaineris Igoris Guliajevas pranešė, kad kelis mėnesius užsienyje praleidusi dainininkė Ala Pugačiova sugrįžo į Rusiją. Ši naujiena sukėlė daug klausimų ir dalies internautų neapykantą – jie ėmė raginti A.Pugačiovą vėl išvykti iš gimtinės.

Praūžus komentarų audrai, dainininkė atsakė, ką veikė užsienyje ir kodėl dabar grįžo į Rusiją. Anot A.Pugačiovos, jai baigėsi atostogos, kurių metu ji stiprino savo sveikatą, rašo unian.net.

„Sugrįžau tarsi palaidūnė dukra. Atostogos baigėsi. Gaila“, – sakė A.Pugačiova vaizdo įraše, kurį internete skelbė I.Guliajevas.

„Aš ilsėjausi, gydžiausi“, – pridūrė dainininkė.

I.Guliajevas instagrame paviešino ir nuotrauką, kurioje su A.Pugačiova įsiamžinęs prie Maskvoje esančios jo parduotuvės.

Primename, kad buvęs Sovietų Sąjungos prezidentas Michailas Gorbačiovas mirė po sunkios ir ilgos ligos. Lietuvoje M.Gorbačiovas prisimenamas ir kaip žmogus, 1991 m. sausį įsakęs kariuomenei naudoti jėgą prieš taikius protestuotojus ir bandęs uždusinti Lietuvos nepriklausomybę ekonomine blokada.